Usunięcie Ginekomasti przy stosowaniu testosteronu.

5 odpowiedzi
Witam , mam kilka pytan odnosnie usuniecia ginekomasti gruczołowo-tluszczowej (ktora wydaje mi się ze mam ), otóż jak to wyglada dokladnie? Jaka jest cena za zabieg? Ile się czeka na zabieg po konsultacji, ile się czeka na konsultacje. Jaką mam pewność, że zostanie usunięte 100% gruczołu? Dodam, że nie jestem pewny czy to jest ginekomastia ( nie robilem usg), nie bede ukrywal ze stosowalem doping (testosteron) i w przyszlosci mam zamiar go stosowac dalej i dlatego zadalem pytanie czy caly gruczol (100 %) zostanie usuniety , bo wiem ze jeżeli nie to jest możliwość nawrotu ginekomasti . Pozdrawiam
Witam. Cena zabiegu zaczyna się od 5000 zł. Po konsultacji okres oczekiwania na zabieg to 1-2 miesięcy. 100% pewności nie ma nigdy. USG należy wykonać oraz także badania hormonalne. Zawsze staramy się usunąć cały gruczoł aczkolwiek nie ma możliwości wizualizacji pojedynczych komórek gruczołu piersiowego. Doping zdecydowanie bym odstawił.

Witam,
Najlepszym rozwiązaniem jest osobista konsultacja, aby Doktor mógł się zapoznać z problemem. Niestety nie zaleca się usunięcia w 100 % gruczołu, ponieważ finalnie efekt kosmetyczny nie jest zadowalający.
W razie pytań zapraszam do kontaktu z Kliniką.
Z wyrazami szacunku,
Zespół Kliniki Bieniek we Wrocławiu
Witam, aby postawić diagnozę czy jest to gineko- czy lipomastia należy wykonać USG - wskazana jest konsultacja endokrynologiczna. Następnie należy odbyć konsultację u chirurga plastyka, ażeby zakwalifikować do odpowiedniego rodzaju zabiegu. W trakcie wizyty zostaną wyjaśnione wszelkie Pana wątpliwości. W przypadku ginekomastii usuwa się gruczoł całkowicie. Czas oczekiwania na konsultację to aktualnie ok. 3 tygodni, na zabieg ok. 6-8 tygodni po wizycie. Więcej szczegółów nt. standardowej operacji ginekomastii znajdzie Pan też na mojej stronie internetowej w opisach zabiegów. Pozdrawiam, T.Witwicki
Witam,
pierwszym krokiem jest zrobienie USG. Każdy przypadek jest inny, niemniej jednak zawsze w ginekomastii występuje połączenie obu komponent (gruczołowej i tłuszczowej) w różnych proporcjach. W przypadku przewagi komponenty gruczołowej, wykonujemy zabieg metodą chirurgiczną, pod kontrolą wzroku usuwamy dostępny w badaniu gruczoł. Nigdy nie ma 100% gwarancji usunięcia całego gruczołu. Czas oczekiwania na zabieg po konsultacji to około 1 miesiąc. Koszt zabiegu to 6000 PLN
Pozdrawiam
Dzień dobry
Koszt zabiegu ginekomastii (usunięcie chirurgiczne) 9000 zł. Konsultacje pacjentów na bieżąco. Rejestracja nie jest wymagana. Najbliższy możliwy termin zabiegu 09.2016.
Usuwany jest tkanka gruczołowa i tłuszczowa okolicy.Po zabiegu nie ma możliwości powrotu do stanu przed zabiegiem.