usuniecie blizn

3 odpowiedzi
Dzien dobry mam 45 lat urodziłam sie z naczyniakiem na czole po ktorym mam blizne i jeszcze dwie duze po ospie 10 lat temu mialam robione kwasy troche sie spłyciła blizna ale skora na bliznach jest biala a reszte czoła ciemniejsza czy jest mozliwosc wyciecia lub skorygowanie tych blizn gdyz bardzo je widac dziekuje .
Szanowna Pani, zapraszam na konsultację gdyż wtedy będę mógł ocenić jak pomóc.
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej
Sugeruję wizytę: - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Witam, w celu ustalenia możliwości zabiegowych, niezbędna jest konsultacja. Proszę mieć na uwadze, że chirurgiczne wycięcie blizny również skutkuje pozostawieniem blizny. Staramy się aby nowa blizna była mniej widoczna. Być może w Pani przypadku konieczna będzie laseroterapia, która poprawi wygląd istniejących już blizn, ale celem ostatecznego wyjaśnienia i zaproponowania metody, konieczna jest osobista konsultacja. Pozdrawiam, T.Witwicki
Dzień dobry,

Proszę o przysłanie zdjęć - kontakt@drchecinski.pl.