Usunięcie amalgamatu

22 odpowiedzi
Proszę o informację który ze stomatologów w Koszalinie realizuje usługę usunięcia wypełnień amalgamatowych oraz uzupełnienia ich nieszkodliwym nowym materiałem oraz w jakiej cenie?
Witam,każdy stomatolog wykonuje takie zabiegi. Ceny są podane w cennikach na stronach internetowych,pozdrawiam

lek.stom. Agnieszka Majewska

Witam
Niestety nie znam gab. stomatologicznych w Koszalinie, ale sądzę że amalgamaty usuwa prawie każdy stomatolog.
Pozdrawiam
lek. dent. Joanna Sobczyk niestety na tym portalu nr. tel. i adres nie przechodzi.
Pracuje w Kujawsko Pomorskim nie posiadam informacji o Koszalinie
Przykro mi, ale nie znam rynku usług stomatologicznych w Koszalinie.
Witam! Przykro mi, lecz nie pracuję w Koszalinie. Jak sądzę u każdego stomatologa można usunąć wypełnienie amalgamatowe i zastąpić je kompozytowym.
Pozdrawiam
Joanna Ziółkowska
Proszę o wejscie na profil lekarzy w Koszalinie i powinna być odpowiedź.
Usługę wykona każdy gabinet stomatologiczny w cenie standardowego wypełnienia. Chyba że zażyczy sobie Pacjent dodatkowego zabezpieczenia w postaci koferdamu- odizolowanie zęba od jamy ustnej nie każdy używa i nie każdy ma. P.S wypełnienia amalgamatowe nie są szkodliwe dla zdrowia. szkodliwe są opary rtęci zawarte w tym wypełnieniu uwalnianie podczas twardnienia amalgamatu srebra i jego szlifowania. Osobiście usuwam te wypełnienia przede wszystkim ze względów estetycznych i kiedy są bardzo rozległe- ryzyko złamania zęba. Pozdrawiam
nie wiem bo nie jestem zKoszalina
Nigdy nie byłam w Koszalinie,a więc nie nie mogę odpowiedzieć na to pytanie.
Witam. To pytanie wypadalo by zadac komus z Koszalina.
Witam jestem z okolic Wrocławia i nie mogę odpowiedzieć na to pytanie.
Pozdrawiam
Przykro mi lecz ze względu na fakt iż mieszkam i pracuje w Warszawie nie jestem w stanie udzieli. Odpowiedzi na pytanie dotyczą w Koszalina
Niestety nie jestem w stanie udzielic takiej informacji
Nasz gabinet mieści się w Zielonej Górze, nie posiadamy wiedzy na temat gabinetów w Koszalinie.
pozdrawiamy
Stomatologia na Jędrzychowie
Witam, nie realizuję usług na terenie Koszalina.

Pozdrawiam
Myśle ze każdy stomatolog to potrafi :))
Witam
Myślę , że najlepiej sprawdzić takie informacje na stronach internetowych przychodni stomatologicznych w Koszalinie.
Pozdrawiam
Ewa Kaniewska
Proszę szukać informacji bezpośrednio w Koszalinie
Witam,
Podczas usuwania wypełnienia amalgamatowego warto zwrócić uwagą (i dopilnować), żeby procedura odbyła się w koferdamie. Koferdam to gumowa bariera ochronna, oddzielająca leczony ząb od jamy ustnej. Stanowi go cienka, najczęściej lateksowa guma. Dzięki temu znacznie ograniczone jest ryzyko przedostania się szkodliwych cząsteczek amalgamatu do dalszej części układu pokarmowego. Dodatkowo, koferdam zwiększa komfort zabiegu, zarówno dla pacjenta jak i dla lekarza.

Pozdrawiam,
Tomasz Zbożeń
Przykro mi ale prowadzę praktykę w Krakowie ,pozdrawiam
Witam serdecznie.
Pracuję w Trójmieście. Z kosztorysem można zapoznać się na stronie firmy Eurodent.