Układa mi się z partnerem dobrze ale kiedy in ma doła stres w pracy problem ze swoimi dziećmi to czę

3 odpowiedzi
Układa mi się z partnerem dobrze ale kiedy in ma doła stres w pracy problem ze swoimi dziećmi to często się mnie pyta kiedy biorę z nim rozwód czy się wyprowadze... Jeśli idę gdzieś pyta czy do kolegi (z którym nawet się nie spotykam wozil mnie autem do mojego partnera gdy mieszkałem jeszcze daleko!) mówi że najlepiej niech mnie weźmie i do domu swojego od razu ten kolega... Mam dość... Raz się posprzeczaliśmy to mi powiedział że jutro ma mnie już tu nie być... On potem mnie przeprasza gdy mówię co mnie boli, że jego zachowanie. Tłumaczy że mnie kocha i jest bardzo niemiły gdy ma źle dni. Nie wiem co robić czasem mam dość.. Jak jest mi z nim dobrze to w takich momentach mam ochotę raz pozadnie odejść!!! A on mi mówi że nie poradzi sobie sam z domem praca i 2 swoich dzievi... To niech sobie weźmie byle niańkę!
Dzień dobry,
Myślę, że to zdecydowanie kwestie wymagające konsultacji z terapeutą dla par.

Pozdrawiam

Witam myslę ze Pani partner jest bardzo impulsywny i zna Pani juz na pamięć to co mowi gdy traci panowanie nad sobą.Powiela te zachowania odreagowując na Pani swoj stres.Potem się z tego wycofuje i jest mu wstyd.Nie nalezy brać pod uwagę tego co mówi w takim stanie.Terapii potrzebuje szczególnie on aby uzyskać panowanie nad swoimi atakami zlosci.Pozdrawiam
Witam,
z tego, co Pani opisuje wnioskuję, że występuje trudność w komunikacji między Panią i partnerem, co powoduje, że podczas próby porozumienia reagujecie Państwo emocjonalnie raniąc się. Zachęcam do skorzystania z terapii dla par. Pozdrawiam.