Uderzenie w głowę

10 odpowiedzi
W piątek 1.12.2017 chcąc wysiąść z samochodu cofnęłam głowę i uderzyłam się w jej dolny tył, wydaje mi się że raczej niezbyt mocno. Głowa trochę pobolała i przestała. Nie straciłam przytomności. Jak przyjechałam do domu zmierzyłam ciśnienie mam raczej w normie średnio 109/70 84 puls, nie mam też żadnego siniaka. Dodam że mam duże problemy z zatokami codziennie, często boli mnie głowa nie tylko z przodu ale cała. Trochę się martwię że coś mogło mi się stać a tego nie zauważę. Kiedyś lekarz powiedział mi że jak się nie straci przytomności to nic mi nie będzie po uderzeniu i żeby nie panikować. Wiem że jestem trochę przewrażliwiona ale jestem w 5 miesiącu ciąży i się stresuję.
Proszę zgłosić się na konsultacje neurologiczna do najbliższego szpitala.
Z wyrazami szacunku
Monika Bieniasz

Witam Panią, warto udać się na konsultację do neurologa, aby ocenić Pani stan i wykluczyć/potwierdzić mozliwą przyczyną bólu głowy jaką mógłby być uraz - dla zachowania spokoju. Życzę dużo zdrowia pozdrawiam
Tomasz Ciąćka
Szanowna Pani, należałoby wykonać badanie neurologiczne, które odpowie na pytanie czy powstały jakieś następstwa urazu. W celu zanegowania ich obecności wykonuje się też Tomografię Komputerową głowy. Pozdrawiam serdecznie.
Jeżeli do dzisiaj nic się nie stało to już nic się nie wydarzy.
Jeśli nie było utraty przytomności, nie ma bólów głowy, nudności i wymiotów, wydaje się, że nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam, Laskus.
Nie ma się Pani czym martwić
Dzień dobry
Nie powinno być żadnego problemu
Pozdrawiam
kontrola i badanie chirurgiczne
Mimo wszystko polecałbym konsultację neurologa.
Opisany uraz nie wskazuje na poważny uraz czaszkowo-mózgowy.W przypadkum niepokojących bółów wskazana konsultacja u neurologa. Powodzenia