U mojego podopiecznego występuje wzmożony popęd seksualny ,czy to może być wynik leków ? Czy można stosować leki zmniejszające popęd?
Dzień dobry, jak najbardziej może być to skutek leków - działania nie porządane powinny być opisane w ulotce stosowanego leku. Jeśli problem jest znacznie nasilony, należy skontaktować się z lekarzem w celu zmniejszenia dawek (jeśli są zbyt duże) lub zmianę leków ze względu na dużą uciążliwość działań nieporządanych.

Specjaliści w zakresie leczenia: choroba Parkinsona

Izabela K. Pędraszewska

Izabela K. Pędraszewska

Neurolog

Warszawa

Długosz Anna

Długosz Anna

Neurolog

Wrocław

Ewa Windak

Ewa Windak

Neurolog

Kraków

Magdalena Dudek

Magdalena Dudek

Internista, Lekarz rodzinny

Bydgoszcz

Anna Hibner

Anna Hibner

Psycholog

Bydgoszcz

Lucyna Katarzyna Łosińska

Lucyna Katarzyna Łosińska

Internista, Kardiolog

Bydgoszcz

Podobne pytania

Masz pytania?

Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 6 pytań dotyczących usługi: choroba Parkinsona

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.