Tydzień temu wróciłem z wczasów i w okolicy odbytu pojawił się guzek w ciągu 2dni przybrał ponad 1cm

2 odpowiedzi
Tydzień temu wróciłem z wczasów i w okolicy odbytu pojawił się guzek w ciągu 2dni przybrał ponad 1cm średnicy nie jest on specjalnie problematyczny na co dzień tylko przy wypróżnianiu a bardziej przy przepraszam za określenie "podcieraniu" nie boli lecz jest bardzo wyczuwalny , nie wiem co z tym robić a bardzo się krępuje iść osobiście do lekarza osobiście , jestem mężczyzną mam 31lat i nigdy nie miałem podobnych problemów
Szanowny Panie, nikt poważny nie będzie udzielał porad ani leczył przez internet nie widząc z jaką chorobą ma do czynienia. Przyczyny mogą być różne, w grę może wchodzić choćby zakrzepica brzeżna okołoodbytowa, ale może to być równie dobrze coś innego. Nie widząc tego można tylko zgadywać. Szczerze polecam pójście do chirurga/proktologa na wizytę, rozumiem skrępowanie, ale nie ma się czego bać, lekarz jest po to, żeby pomóc.
Z poważaniem, Miłosz Lewandowski

Proponuję wizytę u chirurga, proktologa.
Sugeruję wizytę: Konsultacja proktologiczna - 164 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.