Tydzień temu miałam owulacji za tydzień miesiączka A od wczoraj mam skąpe plamienia , czy to wczesne
1
odpowiedzi
Tydzień temu miałam owulacji za tydzień miesiączka A od wczoraj mam skąpe plamienia , czy to wczesne oznaki ciąży?
Jest to możliwe lecz najlepiej w terminie miesiączki wykonać badanie usg. Plamienia przed miesiączka mogą tez występować w normalnym cyklu. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Koneczna
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam problem z synem 17 latkiem moczy się w nocy .Jak był mały robił to codziennie teraz raz na tydzień nieraz 3 dni pod rząd a nieraz raz na 3 tygodnie
- Ja mam pytanie odnośnie testu ciazowego. Otoz, okres spoznia mi sie juz prawie 3 tygodnie. Zrobilam test ciazowy clear blue wieczorem i do 10 minut nie bylo nic. Pozniej zaczela sie pojawiac druga kreska, najpierw u dolu i u gory kontury, a po kilku godzinach byla normalnie widoczna. Niewyrazna,…
- Po zakończeniu się miesiączki mam od kilku dni drobne plamienia i boli mnie lewy jajnik. Nie przyjmuje żadnych leków, współżyje od miesiąca. Czy ta dolegliwość ustąpi? Czy powinnam udać się do ginekologa?
- Jestem kobieta mam 31 lat. Od 2 lat mam problem z pochylaniem głowy do przodu a dokladniej opisujac nie jestem w stanie dłużej siedzieć w pozycji takiej jak bym miała siedzieć przy biurku i pisać na klawiaturze. Pojawia się wtedy uczucie odużenia, nie wiem co się ze mną dzieje. Takie uczucie…
- Mam pytanie czy po operacji przepukliny można jeździ od razu autem?
- Bardzo mi zalezy na odpowiedzi czy Wynik bety <2.3 czy to moze byc ciaza?
- Jestem w ciąży w 37 tygodniu. Od tygodnia zaczęła mnie bardzo swędzieć skóra najpierw same dłonie i stopy i teraz już całe ciało. Moja lekarka stwierdziła że niema powodu do niepokoju ale ja dla samej siebie i dziecka zrobiłam próby wątrobowe. Oto wyniki: AST-26 ALT-28 Bilurbina całkowita-0,38 Fasfataza…
- Zdiagnozowano u mnie w badaniu MRI naczyniaka jamistego ok 6mm w korze pogranicza czołowo ciemieniowego. Lekarz neurolog kazal za rok powtórzyć badanie i naczyniak przez rok nie zmienił swojej wielkości. Czy ten naczyniak jest niebezpieczny? Czy powinnam podjąć jakieś leczenie?
- Czy krzywa 0/1h/2h: glukoza 78/76/88 mg/dl insulina: 3.8/11.9/18.4 ulU/ml może oznaczać jakieś problemy związane z insulinoopornością? Podczas tego badania, po wypiciu 75g glukozy czułam się tak słabo, że w laboratorium kazali mi się położyć na kozetce i leżeć do końca badania. Często mam zawroty…
- Aby pomóc zajść w ciążę Pani doktor przepisała mi duphaston. Kilka dni temu okazało się że jestem w ciąży. Pytanie moje brzmi czy mam brać dalej duphaston ?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.