Tydzień temu dostałem dziwnej wysypki na żołędziu, udałem się do urologa/wenerologa który zapisał mi
1
odpowiedzi
Tydzień temu dostałem dziwnej wysypki na żołędziu, udałem się do urologa/wenerologa który zapisał mi pimafucort (w diagnozie wpisane mam zmiany rumieniowe oraz zapalenie skory) i po stosowaniu od 5 dni poprawiło się. Niestety zauważyłem ze dzieją się inne rzeczy, tj ból w okolicach nerek, ból gardła a także ból pod żuchwą na szyi ( wydaje mi się ze mam spuchnięte węzły chłonne). Czy ktoś z lekarzy miał pacjentów z podobnymi objawami? Do jakiego lekarza się zgłosić ? Najpierw rodzinny/internista?
Lekarz POZ/ internista.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam mam 45 lat biorę silne leki opioidowe czy mogą mieć wpływ na popęd seksualny ? Od jakiegoś czasu nie czuje wogle potrzeby nawet denerwuje mnie dotyk . Odczuwam również silny ból podczas zbliżenia dodam iż ginekologiczne wszystko jest w porządku zastanawiam się czy to nie menopauza sieje…
- Witam, Chciałbym się dowiedzieć co mi dolega z dłonią i ewentualnie jakie badania wykonać. Mianowicie mam opuchliznę między kciukiem, palcem wskazującym a nadgarstkiem. Obecnie pracując w firmie budowlanej utrudnia mi to pracę. Opuchliznę mam tylko na prawej dłoni "mięsień kłębu"?
- Mam najprawdopodniej guza torbielowatego 20 cm na prawym jajniku najprawdopodniej to potworniak co dalej ?
- Witam czy można u państwa dokonać konsultacji wyników kwi i moczu dziecka?
- Opatrunek w zębie Witam, byłem dziś z wizytą u stomatologa. Dostałem opatrunek leczniczy do zęba na tydzień czasu (jego nazwa zaczynała się na "F"). Zastanawiam się jakie jest prawdopodobieństwo leczenia kanałowego pozdrawiam, Krzysztof
- Dzień dobry. Tata jest rok po udarze krwotocznym. Od dłuższego czasu dokucza mi świąd skóry. Nie ma żadnej wysypki. Po prostu swędzi go ciało. W jaki sposób mogę mu pomóc doraźnie? Czy może to być reakcja alergiczna na leki?
- Witam, jestem po badaniach tarczycy. Robiłam je prywatnie z powodu m.in zmęczenia , suchych plam na ciele. Wyniki wyszły jakby w normie, ale spotkałam się z opiniami że zdrowa tarczyca u kobiety w moim wieku (32 lata) powinna wynosić max 2 jednostki. Bardzo proszę o interpretację. Robić coś z…
- Od kilku miesiecy borykam sie z problemami cewki moczowej. Dol. Bolowe okolicy krocza, zaczerwienienie cewki moczowej i zoledzi. Klucie w cewce. Po ucisnieciu cewki moczowej wydzielina przezroczysta, bez zapachu, przypominajaca bezbarwny sluz, jak wydzielina gruczolu krokowego. Mocz w normie,…
- RM kolana Proszę o interpretację badania, mam ból pod kolanem Zmiany bliznowate przyczepu udowego LCL z entezopatią ścięgna mięśnia podkolanowego. Pozostałe więzadła stawu kolanowego i więzadła rzepki bez zmian,o zachowanej ciągłości. Obie łąkotki prawidłowo położone. Linijna blizna w strefie…
- Mam pytanie , jestem dziewczyna i od miesiaca sie masturbuje jakos tak co 2dni , i od wczoraj przy sikaniu piecze/boli mnie pochwa trudno określić czy jest to cos powaznego czy mam sie nie martwic ?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.