Trzy miesiace temu mialam wylew wewnetrzny w galce ocznej wewnatrz Mialam wysokie cisn
1
odpowiedzi
Trzy miesiace temu mialam wylew wewnetrzny w galce ocznej wewnatrz Mialam wysokie cisnienie krwi i byc moze tp bylo przyczyna Przebywam za granica juz trzy razy bylam na badaniu kontrolnym Za kazdym razem mam robione zdiecie oka Krew powinna sie pomalu wchlanuac Niestety za druga kontrolna wizyta jest troszke gorzej Wiecej krwi na zdieciu Biore leki i kontroluje cisnienie tetnicze Jestem zmartwiona bo lekarz nie zna przyczyny Wiem ze w kraju mamy wspanialych lekarzy okulistow dlatego prosze o informacje jak w Polsce leczy sie taki wylew Troszke slabo widze na to oko ze wzgledu na ta krew Nie biore zadnych lekow na ten wylew jedynie witaminy na oczy Czy mozecie mnie Panstwo poinformowac czy to wchlanianie krwi to kwestia czasu ? Co robic ? ? Co jesc?
Podstawową kwestią jest przyczyna pojawienia się wylewu- leczenie zależy od przyczyn. Samo wchłanianie się krwi może trwać nawet do 6 mcy, a w niektórych przypadkach konieczne jest mechaniczne jej usunięcie podczas zabiegu.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Lekarz na drugiej wizycie podczas leczenia kanałowego zęba zrobił zdjęcie rtg i stwierdził, że mam poszerzoną szparę ozebnej (wg niego niewiele) i dlatego czuję ból ciągle. Właściwie czułam rozpieranie a potem ( po oczyszczeniu kanału na pierwszej wizycie i założeniu opatrunku) dołączył ból.…
- Mam problem z pękającymi naczynkami w oczach. Mam 25 lat, raczej dużo śpię, nie jestem przemęczony, nie stresuję się itp. Od około roku niemal codziennie pęka mi naczynko, po kilku godzinach muszę zamykać oko bo zaczyna boleć i mocno kłuć. Kiedyś okulista polecił stosować krople, od roku stosowałem…
- W lutym 2020 roku stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy i zażywam Euthyrox 25, dobrze reaguje na dawkę leku. Mam 19lat i mam lekką niedowagę. Chciałabym zacząć ćwiczyć żeby wzmocnić mięśnie i poprawić kondycję. Jaki rodzaj aktywności fizycznej mogłabym wykonywać ?
- Skoro nie muszę miec zaświadczenia do nienoszenia maseczki z powodu problemow z oddychaniem wlasnie w tej meseczce to w jaki sposob mam to np wladzom lub sprzedawcom udowodnić?
- Pani doktor zleciła jedną dawkę afastural. Dostałam skierowanie na ogólne badanie moczu i na posiew. Tylko nie jestem pewna czy próbki oddać w trzeciej dobie czy po kolejnym tygodniu?
- Leczę się na depresję od 20 lat. Tzn. od tylu lat biorę prawie non stop antydepresanty...Moj obecny lekarz jest czwartym z kolei. Brałam wiele różnych leków, (obecnie Paxtin 30). Niezależnie od tego co biorę, następuje poprawa samopoczucia na kilka tygodni, a pózniej nawrót trwający też kilka…
- Mam pytanie czy jest możliwość pomylenia zaburzeń osobowości typu borderline a DDA I DDD. Pytanie moje bierze się stąd że najpierw stwierdzono zaburzenia osobowosci a teraz okazuje się że to ddd.
- Robiłam badania z polecenia lekarki ( podejrzenie pcos). Nie mogę brać leków hormonalnych ze względu na guzka w piersi ( jest niezmienny od ok. 10 lat). Mam 37l. Przez ostatni rok bardzo przytyłam, mam problemy z trądzikiem w okolicach rzuchwy i szyi. Do tego dochodzi bardzo bolesna, obfita i…
- Przeczytalem ze amytryptylina pobudza uklad nerwowy a jednoczesnie ma.dzialanie uspokajace na.czym polega jej pobudzanie oun?
- czy triticco podane przed snem wykazuje dzialanie uspokajajace przed snem.od razu czy trzeba poczekac na jego dzialanie
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.