Trądzik na plecach

Witam serdecznie ! Od kilku lat zmagam się z rozległym trądzikiem na plecach i delikatnym na dekolcie . Podejrzewam , że może to być związane z nietolerancją pokarmową , natomiast do tej pory , nie wykonywałam żadnych badań w tym kierunku . Czy mogę umówić się na wizytę z konkretnymi badaniami ? Bardzo zalezy mi na poznaniu przyczyny i oczywiście pozbyciu się problemu . Pozdrawiam , E.

1 odpowiedź


Zapraszam serdecznie. Nowoczesna dermatologia daje dużą szansę wyzbyć się definitywnie problemu... pod warunkiem leczenia choroby u lekarza specjalisty a nie u osób bez wykształcenia medycznego. Myślę, że warto znaleźć chwilę na wizytę u dermatologa. Pozdrawiam

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.