Toksyczna miłość po zdradzie partnera

1 odpowiedzi
Witam . Moj facet zostawił mnie w grudniu 2015r. i znalazł sobie inną kobietę . Długa skomplikowana historia do opisania . W przeciągu 8 miesięcy wracał do mnie i do niej, Do mnie wrócił 8 raz koniec sierpnia i jestesmy do dzisia,j Było super jak zawsze przez 3 tygodnie i znowu zaczyna sie psuć . Ja mam obsesję ze dalej myśli o niej . Uciekłam z miasta rodzinnego od niego i wszystkich znajomych, odnalazł mnie przez meila do teraz załuję ze odpisałam bo zaczynałam stawać na nogi. Jestem strasznie rozbita i nie wiem co robić bo kocham go ale stwierdziłam ze tworzymy toksyczny zwiazek. Zyc mi się nie chce i nie mam sił do działania. Zabrał mi siły tym co mi zrobił. Proszę coś mi napisać czy warto walczyć o niego skoro cały czas boję się ze odejdzie a on sam też już ma mnie dość i moich podejrzeń i gadania . Chciałabym umówić się na wizytę jaki jest koszt . Pozdrawiam
Widzę, że Pani cierpi, wiele spraw się zapętliło, wpadliście Państwo w różne pułapki.Warto walczyć o siebie i o swoje siły w tej sytuacji. Związek nie będzie spełniał swojej funkcji, jeśli go tworzące będą nieszczęśliwe. Trudne decyzje przed Panią ale też dużo do wygrania- bo własne życie. Data i koszt spotkania na moim profilu na ZnanyLekarz.pl
pozdrawiam serdecznie