To moje pierwsze opakowanie tabletek Vines. Nigdy wcześniej nie stosowałam antykoncepcyji hormonalnej. Stosuje tabletki codziennie o tej samej porze, żadnej nie pominęłam. Podczas stosowania tych tabletek max. 3 razy brałam tabletki na ból głowy Ibumprom oraz Ibuprofen Pabi. Przy 16 tabletce uprawiałam seks z partnerem, który skończył we mnie (to była sobota). Dziś (poniedziałek) wystąpiło lekkie plamienie, tak jakby gęsta wydzielina (nie lepiąca się). Czy mogę być spokojna o to, że nie zaszłam w ciążę, a tabletki działają prawidłowo ? W ulotce jest oczywiście informacja o plamieniach, lecz to pierwsza antykoncepcyja, którą stosuje o dlatego się trochę stresuje.
Jesli bierze Pani tabletki o tej samej godzinie moze byc Pani spokojna. Przy pierwszych 3 opakowaniach plamienia sa normalne. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Koneczna

Specjaliści w zakresie usługi: antykoncepcja

Podobne pytania

Masz pytania?

Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 189 pytań dotyczących choroby: antykoncepcja

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.