Testy ciążowe

9 odpowiedzi
Witam
Mam problem odnośnie testów , sama już nie wiem co myśleć robiłam testy z 3 różnych firm i wyszły mi 4 pozytywne i dwa negatywne . Nie wiem co o tym myśleć ... Pomocy
Po o tracić pieniądze. Nie podaje Pai kolejności wyników. Testy mogą różnić się między sobą czułością i wykonane zbyt wcześnie jedne będą ujemne inne mogą być dodatnie. Proszę zaczekać kilka dni i się okaże.

Testy mają różną czułość.
USG 2 tygodnie po spodziewanej miesiączce.
proszę wykonać badanie krwi na betaHCG, ono będzie weryfikujące
Dla pewności proszę wykonać B-HCG z krwii.
Jedynym pewnym testem ciążowym jest badanie krwi BETA - HCG określające bardzo wczesną ciążę wkrótce po zapłodnieniu. Analizując kolejne wyniki co 2-3 dni można monitorować prawidłowość rozwoju ciąży co w połączeniu z badaniem usg przezpochwowym stanowi podstawę diagnostyki. BD
Witam.
Rozumiem że chodzi testy ciążowe? Testy z moczu na początku ciąży są mało wiarygodne.
Polecam oznaczyć poziom betaHCG z krwi. To rozwieje Pani wątpliwości.
Pozdrawiam.
Dzień dobry Pani. Prosze wykonać badanie oznaczenia BetaHCG z krwi i nie powtarzać testów z moczu. Z poważaniem Marcin Mika
Witam,
Proszę wykonać beta HCG z krwi. gdy jest dodatnie ciąża jest potwierdzona.
z poważaniem
Tomasz Łabiak
Witam
Prosze zrobic badanie B-hcg z krwi.