Terapia po poronieniu

1 odpowiedzi
Witam Pani Doktor, byłam u Pani jakiś czas temu na wizycie, po której miałam wykonać test osobowości, na który niestety nie dotarłam... mój problem dotyczył niepłodności... w tym momencie jestem 4 tygodnie po poronieniu... chyba jednak sama sobie nie poradzę z tym problemem. Czy wykonywanie tego testu na etapie, w którym obecnie jestem ma sens oraz jest szansa na terapię u Pani?
Dzień dobry Pani, przepraszam za odpowiedź z opóźnieniem. Bardzo współczuję straty, to zawsze bolesne i bardzo trudne doświadczenie. Badanie osobowości to temat na później, na razie ważniejsze jest przeżycie żałoby. Proszę się jakoś umówić, zastanowimy się, co dalej zrobić.
serdecznie pozdrawiam,
IG