Terapeuta z wiedzą na temat Zespołu Aspergera

24 odpowiedzi
Dzień dobry,
poszukuję terapeuty/ki, który ma doświadczenie w pracy z osobą dorosłą ze zdiagnozowanym Zespołem Aspergera. Interesuje mnie zarówno terapia indywidualna, jak i grupowa na terenie Gliwic i okolic. Będę bardzo wdzięczna za kontakt.

Pozdrawiam,
Agata
Witam, niestety nie mam doświadczenia w pracy z osobami z Zespołem Aspergera, proszę zapoznać się z ofertą/możliwościami w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej PARTNER, mieszczącej się przy ul. Wieczorka w Gliwicach. Pozdrawiam, Karolina Piórkowska.

Dzień dobry. Mam doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi z diagnozą ZA, prowadzę terapię w nurcie poznawczo behawioralnym pod kątem umiejętności społecznych i regulacji emocji ale też zaburzeń będących konsekwencją deficytów wynikających z ZA< czyli obniżonego nastroju, lęków. Zapraszam do kontaktu,
Pani Agato proponuję kontakt z Panią Justyną Piękoś która prowadzi terapię indywidualną.
szanowna Pani,
Zarówno ja jak i moja współpracowniczka Beata Cugowska mamy doświadczenie w pracy z dorosłymi z ZA. Nie prowadzimy terapii grupowej, choć ze względu na dużą grupę takich pacjentów rozważamy taką możliwość.
Dzień dobry,

mam doświadczenie w pracy z osobami z Zespołem Aspergera, ale niestety przyjmuję w Warszawie. Serdecznie pozdrawiam i życzę szybkiego znalezienia terapeuty. Agnieszka Jaślikowska-Nowak
Polecam Teresa Trautman, przyjmuje w Gliwicach i Katowicach. Numer telefonu można znaleźć w internecie. Tutaj nie mogę podać.
Dzień dobry. Niestety nie pomogę, gdyż przyjmuje w dużej odległości od Gliwic. Jednocześnie jednak polecam dr Magdalenę Skotnicką-Chaberek, niekwestionowaną specjalistkę w zakresie całościowych zaburzeń rozwojowych, Centrum Neurorehabilitacji. Pozdrawiam serdecznie, dr Paulina Jaworska-Andryszewska.
Dzień dobry,
rzeczywiście przy konkretnej diagnozie, najlepiej znaleźć odpowiedniego specjalistę. Na tej stronie może Pani wpisać w wyszukiwarce Zespół Aspergera Gliwice, można też znaleźć sporo informacji na stronie: zespol-aspergera.info/gdzie-szukac-pomocy. Ale przede wszystkim, mam nadzieję, że psychologowie pracujący w Gliwicach i okolicy, przekażą Pani konkretne namiary.
Serdecznie pozdrawiam.
Dzień Dobry Pani,

Chciałabym być dla Pani pomocną w poleceniu specjalisty, jednak nie znam Terapeuty z okolic Gliwic.

Natomiast przesyłam Pani życzenia pomyślności i radości w Nowym Roku!
Witam, proszę spróbować w Diadzie przy ul. Kozielskiej. Pozdrawiam.
Witam
Mam na ten temat wiedzę i doświadczenie ale niestety nie jestem z Gliwic ani okolic tego miasta.
Pozdrawiam serdecznie
Witam, niestety pracuję na terenie Warszawy i nie znam w chwili obecnej nikogo, kogo mogłabym polecić w Gliwcach. Powodzenia w poszukiwaniach.
Witam serdecznie pani Agato, niestety nie dysponuję wiedzą na temat specjalistów świadczących usług w wojewódzkie śląskim.
Pozdrawiam
Wanda Białas
Dzień dobry. Pracuję w Gdańsku...
Praktykuje w Wielkopolsce, więc nie mam wiedzy na temat leczenia w Gliwicach
Witam, niestety nie jestem na terenie Gliwic. W Katowicach ma Pani dużo instytucji zajmującymi się psychoterapią. Jednym z takich jest Strefa Bytu Centrum Psychoterapii i Rozwoju. Proszę dzwonić i próbować. Pozdrawiam.
Szanowna Pani,

Zapraszam do kontaktu z Katowickim Instytutem Psychoterapii. Jest to renomowana placówka na terenie Śląska, zatrudniająca szereg kompetentnych i doświadczonych specjalistów. Ze swojej strony mogę polecić przyjmującą tam panią Iwonę Jara, która zgodnie z moją wiedzą posiada doświadczenie w opisanej przez Panią dziedzinie.

Pozdrawiam
Pani Agato, w okolicy Gliwic niestety nie znam nikogo, kto mógłby zająć się terapią osoby z Zespołem Aspergera. Pozdrawiam serdecznie!
Milena Wyszyńska
Sugeruję szukanie informacji w placówkach, które bezpośrednio zajmują się pomocą i mają kontakt z terapeutami, którzy prowadzą także dorosłe osoby. Może warto spróbować uzyskać informację w Centrum Terapii Behawioralnej. Jest tam Punkt konsultacyjny w Gliwicach.
Dzień dobry, niestety nie mogę polecić nikogo w okolicy, którą jest Pani zainteresowana. Pracuję w Warszawie. Proponuję wejść na: psychopraca.net, znajdują się tam ogłoszenia psychologów poszukujących jak i oferujących swoje usługi. Zyczę powodzenia i pozdrawiam serdecznie - Marta K-G
Dzień dobry,

Proszę spróbować w Fundacji Prodeste w Opolu.

Pozdrawiam,
Maria Poznańska
Szanowna Pani,
niestety nie przebywam na terenie Gliwic i okolic więc nie będę w stanie Pani pomóc. Życzę wszystkiego dobrego. Adriana Dąbrowska
Dzień dobry, niestety nie przyjmuję w Gliwicach, tylko w Warszawie. Pozdrawiam serdecznie.
Dzień dobry,
Ja pracuję na terenie Wrocławia i okolic i niestety nie mam wiedzy czy i jaki terapeuta pracuje w Państwa rejonie.
Pozdrawiam,
Joanna Niedzielska