Tabletki hormonalne

4 odpowiedzi
Witam serdecznie. Zaczęłam brać visanne jestem w trakcie 6tabletki odczuwam ból w klatce piersiowej tak jak by mnie płuca bolały. Czy to jest spowodowane tymi tabletkami. Czy powinnam zgłosić to lekarzowi.
Witam. Konieczna konsultacja ze specjalistą (badanie przedmiotowe i podmiotowe) - następnie decyzja odnośnie kontynuacji terapii...Pozdrawiam

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Tak powinna pani się zgłosić do lekarza rodzinnego ponieważ leki hormonalne zwiększają krzepliwość krwi i zwiększają ryzyko zatoru.
Witam,
W takim przypadku należy zgłosić się do szpitala szczególnie jeśli bólom, towarzyszy duszność. Tabletki typu visanne rzadko powodują zaburzenia zakrzepowe ale nie jest to niemożliwe a na takim tle mogą być bóle w klatce piersiowej - tzw. zatorowość płucna ale jest to najgorszy scenariusz. Jakkolwiek pilna wizyta u lekarza jest konieczna.
z poważaniem
Tomasz Łabiak
Szanowna Pani,
Zdecydowanie tak. Załączam ukłony,

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.