Tabletka po ellaone

4 odpowiedzi
Witam kochalam sie z chlopakiem 3030.10.2016 i pekla nam prezerwatywa.zazylam tabletke po ellaone po godzinie i czterdziestu minutach mam cykle okolo 28 29 dni ostatni okres mialam 8.10 2016 jedynymi objawami po wzieciu tabletki byla sennosc i czasami mnie brzuch pobolewa czy jest mozliwosc ze tabletka nie pomogla i jestem w ciazy prosze o odpowiedz
Mało prawdopodobny ale bezpieczny wykonać kilka dni po spożywanie miesiączki jak nie pojawi się test ciążowy lub B HCG

Niestety tabletki po ... to nie 100% metoda . W ulotce firma podaje statystykę niepowodzeń . Doradzam wykonanie testu ciążowego .Pozdrawiam ! Grzegorz Wodzynski
Z arytmetyki wynika , że był to 23. dzień cyklu , co przy cyklach 22-23 dni powinno oznaczać, że jest już Pani po owulacji i ta tabletka nie była konieczna. Należy bowiem pamiętać , że jest to duża dawka hormonów jednorazowo i jej działanie nie jest nigdy obojętne dla organizmu.
Na przyszłość radziłbym skonsultować się z lekarzem i wykonać usg narządu rodnego.BD
Mało prawdopodobne ale zawsze zalecam badanie kontrolne po EllaOnel szczególnie prz zatrzymaniu miesiączki.