Szykuje się do zabiegu, który wydłuży moje wędzidełko prącia. Nigdy nie miałem z nim większych probl

1 odpowiedzi
Szykuje się do zabiegu, który wydłuży moje wędzidełko prącia. Nigdy nie miałem z nim większych problemów, a skóra z prącia schodzi całkowicie. Czasami naderwałem wędzidełko podczas masturbacji, stąd piekło i bolało, ale zawsze ból ustępował. W trakcie stosunku jest jeszcze lepiej, bo nic nie boli - szczególnie w prezerwatywie. Skłaniam się ku zabiegowi, gdyż boję się, że kiedyś za bardzo je uszkodzę, stąd dojdzie do zerwania. Moje obawy dotyczą jedynie skutków pooperacyjnych. Naczytałem się, że po plastyce można nabawić się stulejki z powodu obrzęku, albo nawet załupka, stąd niby prosty zabieg, lecz może mieć dla mnie okropne skutki. Czy mam się czegoś obawiać, jeżeli jak wspomniałem wyżej, skóra schodzi z prącia bez problemu, a jedynie cierpię na tym, że żołądź ciągnie w dół i wędzidełko jest często podrażnione? Dziękuje.
Dzień dobry, każdy zabieg może powodować powikłania, które zwykle pojawiają się rzadko. Co do okropności tych powikłań - bywają gorsze choroby. Radzę skonsultować się z urologiem i ponownie omówić przebieg zabiegu i do niego wskazania.