Szukam ortodonty, ktory przyklei mi odklejony drucik z aparatu retencyjnego. Leczenie robione bylo z
1
odpowiedzi
Szukam ortodonty, ktory przyklei mi odklejony drucik z aparatu retencyjnego. Leczenie robione bylo za granica lecz wrocilam na stale do Polski. Mieszkam we Wloclawku ale ortodonci odmawiaja mi pomocy. Prosze o kontakt. Pozdrawiam
U mnie takie zabiegi robią asystentki,
koszt tytanowego drucika siedemset zł. Ale ja mam gabinet w Warszawie.
koszt tytanowego drucika siedemset zł. Ale ja mam gabinet w Warszawie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam pytanie odnośnie dolegliwości brzusznych, jestem po 2 cc (pionowe,wskazanie lekarskie 1 w 2004, 2 w 2012),stan po usunięciu pęcherzyka (laparosk. w 2012) oraz wyrostka (met. zwykła w 2013) od ok 4 miesięcy sporadycznie w prawej dolnej części brzucha(lecz bardziej w okolicach cięcia cesars,…
- Z badania posiewu moczu wyszła mi bakteria Staphylococcus hominis 10^3CFU.Czy powinny być podany antybiotyk? Przeszłam leczenie chemioterapią doustną Endoxan obecnie Encorton.Choruje na ZN i nerfopata błoniasta.Dziękuję za odpowiedz.
- Jaki jest koszt usunięcia zęba- 7 lub 8 dolna?
- Czy ktoś podejmie sie sciągnięcia apartu stałego góra i dół z oczyszczeniem zebów i płytką retencyjną w rozsądnej cenie miasto Kraków / Wieliczka .
- Borykam się z bruksizmem. Przeczytalam, ze gabinet medycyny estetycznej lub/i gabinet stomatologiczny to adresy, jakie powinnam odwiedzić. Od czego jednak należy rozpocząć leczenie? Jakie działania powinny zostać podjęte? Dziękuje za wskazówki, Agnieszka
- mam 78 lat i od jakiegoś czasu mam nocne poty [ leżąc w łóżku pocę się ] nie wiadomo dlaczego proszę o poradę
- Mam 3 dzieci. Od jakiegoś czasu strasznie mnie wszystko i wszyscy denerwują. Nie umiem sobie poradzić z tą złością. Jest mi głupio że odreagowuje ja krzycząc na dzieci. Wiem że nie powinnam na nich się wyżywać. Czy powinnam zgłosić się do jakiegoś psychologa? Chciałabym się trochę wyciszyc
- Czy aparat zakłada się nawet jeśli już są ubytki w zębach ,czyli brakuje już parę zębów ?
- Pod koniec października miałam operacje wstawienie rozrusznika serca. Została mi po zabiegu blizna około 4cm z której zrobił się bliznowiec- wypukły . Maści nie bardzo pomagają go usunąć . Czy można go usunąć laserowo biorąc pod uwagę to że pod skórą jest stymulator? Jeśli tak poproszę o informacje…
- Miałam ponowne leczenie kanałowe szóstki, poniewaz raz na jakis czas na dziąśle pojawiała się ropa (zdjęcie wykazalo przetokę oraz stan zapalny pod zębem). Po leczeniu po ok. 12 godzinach znów pojawiła się ropa na spuchniętym dziąśle. Stomatolog kazał brac antybiotyk. Czy tak moze się dziac czy…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.