Szukam jakiegoś dentysty który poradzi sobie z moimi zębami. Od kilku lat mam stracha przed dentystą

5 odpowiedzi
Szukam jakiegoś dentysty który poradzi sobie z moimi zębami. Od kilku lat mam stracha przed dentystą bo raz się zraziłam i nie powiem zaniedbałam je. ale teraz jedynka górna mi pękła i się rusza zbliżają się święta i bal sylwestrowy a ja nic nie mogę zjeść bo boje się że zaraz wypadnie. dzwonię do wszystkich a nikt nie chce pomóc co robić...proszę o pomoc
Dzień dobry, dzisiaj otrzymałam Pani maila ,jest 21.12, nie wiem skąd Pani jest ,ale zapraszam do gabinetu, najlepiej umówić wizytę przez portal znany lekarz - w dogodnym dla Pani terminie. Pozdrawiam dr Kręcisz

Dzień dobry,
radzę przełamać strach i zgłosić się jak najszybciej do stomatologa i leczyć zeby. Jest wielu lekarzy, którzy mają bardzo dobre podejście i potrafią przełamać lęk przed dentystą.
Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry,
proszę sprawdzić wolne terminy w moim kalendarzu w grudniu i zarezerwować wizytę, postaram się Pani pomóc.
Pozdrawiam
Ewa Kaniewska
proszę się z nami umówić a my rozwiążemy wszystkie problemy w j.ustnej
Witam!
Wielokrotnie odpisywałam na posty związane ze strachem przed leczeniem stomatologicznym. Odsyłam do ciekawej lektury.
W Pani przypadku wyjścia nie ma. Należy udać się do lekarza stomatologa i rozpocząć leczenie, zgodnie z opracowanym planem.
Jeśli Pani o siebie nie zadba, to nikt tego za Panią nie zrobi.
Należy przemóc się i umówić się początkowo na wizytę konsultacyjną, by przełamać strach. Potem regularne wizyty u lekarza stomatologa.
Co do ruszającej się "pękniętej jedynki"- prawdopodobnie będzie trzeba ją usunąć.
Powinna Pani rozpocząć leczenie nie tylko ze względów kosmetycznych, lecz z powodu przywrócenia pełnej wydolności narządu żucia oraz likwidacji ognisk zakażenia, które mają patogenny wpływ na narządy całego organizmu człowieka.
Pozdrawiam, życzę odważnej decyzji oraz konsekwencji w działaniu i Wszystkiego Najlepszego z okazji nadchodzącego Nowego Roku.
dr Joanna Ziółkowska