Szukam chirurga który by się podjął operacjì.Mama miała 7 operacji na przepukline a ostatnią 7 lat

5 odpowiedzi
Szukam chirurga który by się podjął operacjì.Mama miała 7 operacji na przepukline a ostatnią 7
lat temu 7godzinną jelita wkręciły się w przepukline i trzeba było wciąć 1m.jelit.po tej operacji zaczęły się robić dziurki i wycieki.Przez ostatnie 2 lata dostawała obfitych krwotoków leczy się na serce z tych ran pooperacyjnych. Zaczeła się odchudzać zgubiła przez 10miesięcy 11kg. dążyła 96kg. mimo to na dole brzucha ma zwis okrągły w którym są najprawdopodobniej jelita .Mama ma 71 lat takie osoby personel medyczny ignoruje. Bardzo proszę o poradę. Ela
Nie zajmuję się takimi przypadkami.

Z pewnością wymaga konsultacji chirurgicznej i wykonania badań dodatkowych tj. np. tomografii jamy brzusznej i miednicy z kontrastem w celu pełnej diagnostyki.
Nie jest prawdą, że osoby w tym wieku są ignorowane. Po prostu ryzyko operacji i powikłań jest wysokie.
Jest zbyt mało danych aby pokierować pacjentkę do konkretnego szpitala. Takiej kwalifikacji dokonuje chirurg na konsultacji i trzeba z nim porozmawiać co do dalszego leczenia.
Proponuję konsultację z mamusią osobiście w renomowanym ośrodku leczenia przepuklin w Pucku prowadzonym przez profesora Macieja Śmietańskiego.
Proponuję Szpital Zakonu Bonifratrów w Krakowie ul Trynitarska 11 Doc. Mirosław Szura Ordynator Oddz. Chirurgiii Ogólnej Pozdrawiam P. Orlicki
Pytanie to należy skierować do chirurga ogólnego, ja jestem chirurgiem stomatologicznym