szpital i ich nie zrozumiałe odpowiedzi

8 odpowiedzi
mama leży w szpitalu i ma wodę w brzuchu gdzie lekarze spuścili pięć litrów po badaniach tk odkryli zakrzepice aorty sercowej mama jest słaba i dają non stop jakieś kroplówki i antybiotyki i jest podłonczona do komputera które mierzy puls itd, przy czym nie pozwalają jeść i pic mama od kilku dni nie je i nie pije mówi że jest głodna mówili że dostanie kleik i nie dostała jak mama prosiła o kawałek kromki spytałem o pytanie ordynatora a on powiedział że się nie zgadza na podanie picia i jedzenia bo bada w kierunku brzucha i możemy się spodziewać najgorszego co można w takim przypadku zrobić
Dzień dobry. Jestem chirurgiem stomatologicznym. Proszę zwrócić sie z pytaniem do odpowiedniego specjalisty.

To poważny stan. Nie można go konsultować internetowo
Witam,
Jeżeli są p/wskazania do żywienia doustnego to konieczne! jest zywienie pozajelitowe.
Należy o tym pomówić z ordynatorem.
Pozdrawiam M.Garbień
Porozmawiać jeszcze raz z ordynatorem
rozmawiać z lekarzami leczącymi-prosić o zrozumiałe dla laika odpowiedzi
Witam, proszę skonsultować mamę, jej badania z innym lekarzem. Ciężko mi doradzić z jakim gdyż mam za mało informacji.
Proszę poprosic lekarza prowadzącego o wyjaśnienie tego co się dzieje z mamą. Sprawa jest złożona i wymaga dokladnej znajomości obrazu klinicznego i historii choroby. Pozdrawiam!
Szanowny Panie, bez danych takich jak: parametry krwi, parametry wydolności ustroju, ciśnienie, tętno, saturacja oraz dokładne badanie kliniczne nie można nic powiedzieć o stanie zdrowia pacjenta. Pana informacje są zbyt skromne, aby móc podejmować decyzje. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.