Synkowi 4-letniemu zrobił się odcisk na śródstopiu. Jest twardy i widoczny jest rdzeń. W jaki sposób

2 odpowiedzi
Synkowi 4-letniemu zrobił się odcisk na śródstopiu. Jest twardy i widoczny jest rdzeń. W jaki sposób mogę go usunąć? Plastrów dostępnych w aptekach nie można stosować u dzieci do 12go roku życia.
Dzień dobry, zmiana skórna o które Państwo piszecie wymaga oceny wizualnej. Mogą to być różne schorzenia skóry. W tej sytuacji proszę o umówienie wizyty online, e-wizyty w formie czatu video na stronie internetowej mojego gabinetu lekarskiego pediatrycznego online Andrzej Pękacki Centrum Medycznego NZOZ KRAKUS, Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny,Kraków ul Promiennej 21. Pozdrawiam serdecznie Andrzej Pękacki.

Witam. W opisanej przez Panią sytuacji dobrze jest poprosić o konsultację (odradzam on line) ,w celu różnicowania czy rzeczywiście chodzi o odcisk czy nie jest to np. kurzajka. Jest szereg środków, które można zastosować w podobnej sytuacji - ale niezbędna jest prawidłowa diagnoza.
Pozdrawiam Dr J.Czelej