Synek 3,5l przez 2,5 miesiąca był posiadaczem gangliona na zewnętrznej stronie nadgarstka. Rączkę di

1 odpowiedzi
Synek 3,5l przez 2,5 miesiąca był posiadaczem gangliona na zewnętrznej stronie nadgarstka. Rączkę diagnozowało dwóch chirurgów oraz onkolog.USG pokazało,że ganglion jest bardzo duży i wielokomorowy.Nie był bolesny i nie wpływał na pracę rączki,po prostu był. Nie dawano nam nadziei,że sam zniknie.Tymczasem pewnego wieczoru zrobił się miękki i tkliwy jak nigdy. Rano dziecko wstało bez "guzka". Dzisiaj mija czwarty dzień bez gangliona,natomiast synek ma podpuchnięte lekko śródręcze(rączka nie boli). Czy to jest normalny stan i jak długo może trwać? i czy możliwe,że ganglion pękł czy raczej" schował" się w staw?
Witam!
Jak najbardziej możliwe , że po prostu pękł, a obecny niewielki stan zapalny jest tego następstwem. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, a wierzę, że tak, to problem ma Pani już z głowy... pozdrawiam