Syn jest po operacji zluszczenia kosci udowej. Operacja była rok temu. Czy syn może skakać na trampo
1
odpowiedzi
Syn jest po operacji zluszczenia kosci udowej. Operacja była rok temu. Czy syn może skakać na trampolinie?
Nie może.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam mam 28 latt jestem w drugiej ciąży ( pierwsza była książkowa ) 14 tydzień . Robiłam test glukozy na czczo wynik 101, po godzinie 122 ,po dwóch 113 . Czy to jesy cukrzyca ciążowa ??
- Czasem na bieliźnie czuć zapach amoniaku. Myję się codziennie, dbam o higienę intymną. Niedawno miałam serowate upławy, które minęły po tabletkach. Co to może być ?
- Czy jest możliwość zachamowania łysienia androgenowego bez używania finasterydu? Jakieś alternatywne terapie, które chociaż zastopują postępującą utratę włosów?
- Czy przyjmowanie leków tj. Pyralgina przeciwgorączkowo oraz taromentin na infekcje może powodować plamienia w środku cyklu ?
- Od kiedy pamiętam mam nie regularne cykle. Jestem po dwóch stratach ciąży. Teraz znowu zaczęłam się starać o dziecko. Jestem na tabletka clostilbegyt już 3 cykle bo nie miałam owulacji w 3 cyklu dostałam dodatkowo luteine dopochowa 2 razy dziennie. Oczywiście cykle mam monitorowane przez usg.…
- Dzień dobry. Jestem 23 letnim mężczyzną zarażonym wirusem HIV. Od stycznia jestem na lekach. Odkąd wykryto u mnie wirusa, nie uprawiałem z nikim seksu bez zabezpieczenia aż do ostatniego weekendu. Doszło do kontaktu seksualnego z innym mężczyzną. Dopiero po 2/3 minutach zorientowałem się, że…
- Czy jeśli zrobię tatuaż na ręce a mam pracę fizyczna to mógłbym pójść do lekarza po zwolnienie żeby nie wdalo się zakażenie?
- Mam pewien problem boli mnie noga z tyłu jak zginam ją powodem jest to że grałem w piłkę nożną na bramce rzuciłem się na piłkę zrobiłem fikolka i spadłem jakoś na nogę tak że usłyszałem jakby mi coś strzeliło w tyle nogi chodzę normalnie ale nie mogę zginac nogi ten ból przechodzi z tyłu nogi…
- Sama nie wiem co mi dolega. Zaczęło się w grudniu od bólów podbrzusza po lewej stronie, przypominały miesiaczkowe. Poszłam do ginekologa stwierdził że wszystko jest dobrze. Później zaczęły się stolce z sluzem, trochę resztek jedzenia, raz zaparcia raz luźne stolce postrzepione ale uformowane,…
- Syn ma 7 lat. Robiłam mu badanie krwi (morfologię). Wszystko wyszło w normie tylko EO# podwyższone - 0,98, a norma 0,03 - 0,52 oraz EO% wyszło 11,9, a norma 0 - 4,7. Co to może oznaczać?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.