Syn 2.5 roku

1 odpowiedzi
Witam,
Jestem mama Robusia 28 miesięcy, Robus jest z domu dwujęzycznego i niestety mimo swego wieku wciąż nie mówi ;(. Jego siostra bliźniaczka cierpi na autyzm wiec nie nawiązuje z nim żadnego kontaktu, a młodszy roczny brat, który bardzo by chciał, nie stanowi dla Robusia kompana godnego uwagi :). Od czerwca tego roku Robert chodzi do prywatnego żłobka, w którym jest ok 16 dzieci i co wtorek ma zajęcia z logopeda, niestety zauważyłam na zdjęciach dokumentujacych te zajęcia, ze nie skupia się na tych zabawach, stoi z boku lub bawi czym innym. Nie jestem psychologiem, ale wydaje mi się, ze zajęcia w grupie rozpraszają jego uwagę i nie korzysta z nich:(
Prosiłabym zatem o możliwości uczestniczenia w zajęciach u Pani, najlepiej 1:1, może to by sprawiło, ze skupiłby się. W domu niestety jestem na ogół sama z 2-3 dzieci i nie potrafię poradzić sobie z jednoczesna terapia córki, pielęgnacja malucha i ćwiczeniem z Robertem, a i on nie traktuje tego poważnie gdy czytam mu książeczkę itp :(
Z góry dziękuje za kontakt
Pozdrawiam
Katarzyna
Szanowna Pani, prowadzę tylko terapię indywidualną (czyli właśnie 1:1), na początku musimy spotkać się na diagnozie, żeby określić jakie syn na problemy i co należy ćwiczyć. W celu umówienia się na wizytę bardzo proszę o kontakt telefoniczny. Numer znajdzie Pani na mojej stronie internetowej (adresu proszę szukać w zakładce o mnie) Pozdrawiam i czekam ba kontakt. Maria Kmiecik-Matrejek