Syn 12 lat silne ataki krzyku płaczu napinanie sie lęk. Stany są nagłe Bierzemy Arpixor 5 mg Lek b

1 odpowiedzi
Syn 12 lat silne ataki krzyku płaczu napinanie sie lęk. Stany są nagłe
Bierzemy Arpixor 5 mg
Lek bierzemy od tygodnia , nie ma jeszcze poprawy wręcz odwrotnie. Czy tego typu leki zanim widać poprawę mogą nasilać objawy ? Szukamy pomocy , braliśmy już inne leki kiedyś, lecz bez efektu . To kolejne leczenie
Syn ma zdiagnozowany autyzm
Co jeszcze można zrobić, czy dawka 10 mg na dobę jest wystarczająca dla dziecka ważącego 45 kg?
Proszę o kontakt może ktoś z Państwa miał podobnego pacjenta i można skonsultować się by monitorować stan.
Do dziś nie znaleźliśmy żadnego konkretnego wsparcia :(
:(
Witam.
1. Przy Arpixorze możliwe jest początkowe pogorszenia - okres 1 tygodnia jest za krótki, żeby ocenić efekt leku.
2. Dawka 10mg nie jest maksymalną możliwą dawką.
3. Brakuje informacji czy wcześniej były inne leki - w jakich dawkach i jaka reakcja.
4. Czy poza lekami dziecko jest objęte pomocą psychologiczną?