Swędzenie prącia kilka dni po stosunku.

4 odpowiedzi
Witam,mam 28 lat, od prawie miesiąca regularnie współżyję z partnerką. Stosunki odbywały się z zabezpieczeniem i bez zabezpieczenia.
Po ostatnim, który odbył się dwa dni temu zacząłem odczuwać swędzenie na żołędziu, pojawiło się zaczerwienienie i delikatne chrostki.
Czym to mogłoby być spowodowane? Czy niezbędna jest szybka reakcja? Po wcześniejszych zbliżeniach tego nie zauważyłem.
Najprawdopodobniej jest to infekcja drożdżakowa czyli rodzaj grzybicy wymaga leczenia co najmniej zewnetrznego

Dobry wieczór,
Niestety,Pana problem nie jest możliwy do rozwiązania bez pełnego badania.
Witam,
mogą być to zmiany z podrażnienia albo infekcja. Wskazana jest konsultacja.
Zapraszam
Emilia Łojewska
Objawy wskazują na infekcję - przypuszczalnie drożdżakową, wskazane odpowiednie leczenie doustne i zewnętrze, ale rozpoznanie proponuję potwierdzić u lekarza dermatologa-wenerologa.