stwierdzono u mnie : perlaka w górnej ścianie przewodu słuchowego zewnętrznego. czy to poważna cho
1
odpowiedzi
stwierdzono u mnie : perlaka w górnej ścianie przewodu słuchowego zewnętrznego.
czy to poważna choroba i jak wygląda leczenie?
mężczyzna 65 lat
czy to poważna choroba i jak wygląda leczenie?
mężczyzna 65 lat
Witam!
Leczeniem z wyboru jest zabieg operacyjny.
Pozdrawiam.
Leczeniem z wyboru jest zabieg operacyjny.
Pozdrawiam.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam 13 lat i jestem dziewczyną. Ważę 49 kg i mam 160 cm wzrostu. Wydaje mi się że ważę dużo w stosunku do tego ile jem. Nawet jeśli mam normalną wagę to wydaje mi się że nie jem tak dużo żeby tyle ważyć. Zazwyczaj jem śniadanie i obiad i na tym kończę i to dość małe ilości. Dlaczego tyle ważę?
- Niedawno po obudzeniu zauważyłem półkolistą ciemną przesłonę na oku u nasady nosa. Po południu tego samego dnia udałem się na ostry dyżur okulistyczny do szpitala. Zostałem przyjęty przez lekarza A, stwierdził odwarstwienie siatkówki z przedarciem i otrzymałem skierowanie do tegoż szpitala na…
- diagnoza depresja, lekarz psychiatra zalecił asertin 50 -1 tabl - boje się troche takich leków. Czy mogę brać pierwszy miesiac po 0,5 tabetki czyli 25 mg ?
- Bardzo proszę o interpretację wyników. Ana 1:3200 cyroplazmatyczny ziarnisty. Dfs70 stwierdzono. Bolą mnie kolana przy chodzneiu, czasami bez wysiłku. Bóle mięśni w różnych miejscach, rąk i lokci. Mam również łuszczycę skory.
- Jestem w trakcie leczenia Izotretynoiną obecnie 3 miesiąc, w związku z nachodzącym latem obawiam się o swoją skórę , gdyż wiem ze przy stosowaniu tego leku trzeba używać kremy z filtrem , stad moje pytanie , którym krem z filtrem będzie dobry do tradzikowej przy stosowaniu Izoteku, taki który…
- Chciałam zamówić sobie dietę pudełkowa Lecz moje życie wyglada tak, ze podczas całej epidemii pracuje tylko i wyłącznie nocki. Od 21 30 do 4 Jak wyglada metabolizm i w jakich godzinach powinnam jeść ?
- Jestem po usunięciu torbieli Bakera. Niedługo po zabiegu ponownie w obrębie kolana zaczął gromadzić się płyn. Zastrzyk sterydowy pomógł na kilkanaście dni. Potem zaczęłam iniekcje z kwasu hialuronowego. Noga nadal boli i puchnie. Proszę o radę.
- 3 lata leczyłam się na nerwicę lękową.Gdy zaszłam w ciążę początkowo odstawiłam leki(konsultacja z lekarzem) ale musiałam jednak do nich wrócić będąc jeszcze w ciąży ,brałam mozarin pół tabletki raz dziennie.Przed porodem lekarz kazał odstawić całkowicie leki gdyż miałam karmić piersią.Jestem…
- Proszę o interpretacje wyników krzywej cukrowej i insulinowej : Glukoza na czczo 83(70-99 mg/dl) po 1 godzinie 105 po 2 godz 102 insulina na czczo 9,9 ( 2,6-24, 9 lU/ml) po 1 godzinie 49,6 po 2 godzinach 31,1
- U brata 31 lat w lewej półkuli mózgu, częściowo w płacie czołowym i skroniowym w lewym środku półowalnym widoczna wewnatrzmózgowa zmiana rozrostowa o wym 9x6,5x 6,5 cm. zmiana zdaje sie naciekac struktury kresomozgowia. czy jest jakis ratunek dla niego lekarze mowia ze nie da sie nic z tym zrobic
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.