Straszna rozpacz

1 odpowiedzi
Witam, mój problem trwa od ok 2 miesięcy. Bardzo często miewam ataki płaczu i paniki, mam problemy ze snem a gdy już się prześpie budzi mnie silne pobudzenie.. Bywa tak silne że trzęse sie i nie wiem co ze soba zrobic. Ciagle czuje sie zmęczona nie mam ochoty na nic. Wszystko, nawet drobnostka bardzo mnie denerwuje, miewam natretne myśli. Tym stanom bardzo czesto towarzyszy ból w klatce piersiowej i ból głowy. Brak apetytu sprawia że często staram się zjeść coś na siłe. Czesto zmuszam się żeby wyjść z domu. Potrzebuje udać sie do kogoś kto mi pomoze. Jestem w rozpaczy przez co nie potrafie zająć się dzieckiem. Proszę o pomoc
Witam, Pani problem wymaga interwencji specjalistycznej, proszę jak najszybciej udać się do najbliższej poradni zdrowia psychicznego. Przez internet nie mogę Pani pomóc, pomoże Pani wyłącznie realny kontakt ze specjalistą. Gdy samopoczucie wpływa istotnie na nasze życiowe funkcjonowanie oznacza to, że powinniśmy skorzystać z pomocy. Sugeruję wizytę u lek. psychiatry lub psychologa klinicznego w celu fachowego rozpoznania Pani problemu i dostosowania działań terapeutycznych. Mam nadzieję, że szybko sięgnie Pani po pomoc. Pozdrawiam.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.