strach przed dentystą.

5 odpowiedzi
Dzień dobry.Mój syn ma 15 lat i strasznie boi się dentysty ponieważ parę lat temu miał czyszczone kanały w 6,a Pani dentystka była bardzo nieprzyjemna co chyba go zraziło.Obecnie stan syna zębów jest masakryczny,na dodatek na boisku został uderzony bramką i ułamał mu się przedni ząb.Zabrałam go do dentysty ale żeby odbudować mu ząb powiedziała,że najpierw musi wyrwać ropiejące zęby z tyłu,a Pani dentystka z przyczyn zdrowotnych nie wyrywa zębów.Moge prosić informację ile kosztowało by wyrwanie obu zębów i odbudowa jedynki?
Witam Panią
Zapraszam Panią do gabinetu na darmową konsultację, na której po zapoznaniu się z konkretnym przypadkiem, mogę dokładnie oszacować koszty.
Pozdrawiam

witam
przykro mi bardzo, że Pani syn miał takie doświadczenia, trudno mi określić stan jamy ustnej i co należy zrobić i ile to będzie kosztowało bez badania klinicznego, mimo wszystko zachęcam do leczenia i ratowania wszystko co się da. jeśli chodzi o cennik to jest na stronie. pozdrawiam
Usunięcie korzeni to koszt 150-250 zł. Odbudowa w zależności od ilości tkanek, konieczności leczenia kanałowego i sposobu rekonstrukcji. Proszę o kontakt w celu umówienia się na konsultację.
Witam! Nie jestem w stanie podać kosztów leczenia bez spotkania się z Pani synem na konsultacji w gabinecie. Konieczne jest badanie przedmiotowe i podmiotowe. Jeśli stan uzębienia Pani syna jest wymagający leczenia, to należy je podjąć w jak najbliższym terminie. Zakażenia pochodzące z jamy ustnej są bardzo niebezpieczne dla zdrowia całego organizmu.
Pozdrawiam
Joanna Ziółkowska
Witam,

W gabinecie w którym pracuję ceny ekstrakcji wahają się pomiędzy 200-300 zł, natomiast ceny odbudowy korony zęba pomiędzy 250-350zł. Nie jestem natomiast w stanie powiedzieć nic na temat zabiegów, jakie należy przeprowadzić u Pani Syna oraz oszacować ich ceny, bez zbadania pacjenta.
Serdecznie zapraszam na wizytę podczas której zbadam Syna, przygotuję plan leczenia oraz wykonam kosztorys. Mam nadzieję, ze po wizycie złe wspomnienia związane z wizytami u dentysty będą już tylko przeszłością. Zapraszam do współpracy.