stopy płasko-koślawe

5 odpowiedzi
Witam. Mój syn ma 12 lat stwierdzone stopy płasko koślawe nasilone. Przyśrodkowy brzeg stóp opiera się o podłoże i wystaje kostka z prawej strony mocniej.Syn dużo biega i ostatnio odczuwa silny ból w stopach, promieniujący do góry nogi. Proszę o pomoc i informację czy wadę tę należy operować ew. do kogo możemy się zgłosić.
Witam. Decyzję o operacji można podjąć jedynie po badaniu klinicznym. Należy udać się do ortopedy dziecięcego celem wykonania odpowiednich badań i ustalenia dalszego postępowania. Pozdrawiam

W tym wieku przy dużej deformacji i dolegliwościach podczas chodzenia należy rozważać leczenie operacyjne.KLINIKA ORTOPEDII Z PODODDZIAŁEM ORTOPEDII DZIECIĘCEJ
Adres : 92-213 Łódź, ul. Pomorska 251, prof. M. Synder
najlepiej zgłosic się do ortopedy w miejscu zamieszkania
Kwalifikacja do operacji następuje po badaniu. Proponuję zgłosić się do ortopedy pracującego w szpitalu dziecięcym w Łodzi.
Dzień dobry!

Przedstawione objawy wskazują na konieczność zbadania syna przez ortopedę - bez zbędnej zwłoki.

Pozdrawiam,

Piotr Staszczuk
Sugeruję wizytę: - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.