Staramy się z mężem o dziecko . W tym cyklu dopadła mnie grypa i kilkudniowa gorączka .Mierze temper

2 odpowiedzi
Staramy się z mężem o dziecko . W tym cyklu dopadła mnie grypa i kilkudniowa gorączka .Mierze temperaturę w pochwie i po chorobie wynosiła między 36.9-36.7 (we wcześniejszych cyklach 36.7 /36.6 najwyzsza).
Robiłam testy owulacyjne i gdy wyszły pozytywne staraliśmy się o dziecko.
Po pozytywnych testach brałam tabletki dopochwowe, bo miałam wrażenie że dopadła mnie jakaś infekcja .
Cykle mam 28/29 dniowe regularne.
25.02 miałam dostać miesiączkę,ale jej nie ma.Temperatura spadła do 36.5 i narazie tak się utrzymuje. Piersi miałam nabrzmiale ,jednak mam uczucie że zmiekly. Dzien po spodziewanej miesiaczce zrobilam test jednak wyszedł negatywny . Czasem odczuwam pobolewanie w okolicach podbrzusza raz z jednej raz z drugiej strony
Proszę o jakąś radę,interpretacje .. czy taka temperatura była by możliwa w ciazy ? czy może dzieje się coś złego?
Zapraszam na wizytę ,podane przez panią informacje są zbyt lakoniczne,konieczne jest badanie i dokładny wywiad

to temat rzeka, jak Pani sobie wyobraża odpowiedź?