Staramy się z chłopakiem o dziecko od jakiegoś czasu biorę kwas foliowy. Do szczupłych osób nie nale

1 odpowiedzi
Staramy się z chłopakiem o dziecko od jakiegoś czasu biorę kwas foliowy. Do szczupłych osób nie należę, jestem bardziej przy kości ale obserwuje swój organizm jak i ciało. Zauważyłam, że od jakiegoś czasu mam dziwne uczucie w brzuchu, przytyłam 2 kg i nie mogę długo leżeć na brzuchu bo czuje jakbym miała jakąś kulkę w dodatku miałam dwie fałdki na brzuchu (jedna zniknęła, a druga też już znika jakby mi się brzuch zaokraglal.) czy to może być ciąża ?
Dzień dobry,

objawy, które Pani podaje są mało specyficzne. Polecam w pierwszej kolejności wykonać test ciążowy w dniu planowanej miesiączki.

Pozdrawiam

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.