Staram się o dziecko, to jest mój 3. cykl stymulowany tym razem lekarz kazał brać duphaston 2x dzien
1
odpowiedzi
Staram się o dziecko, to jest mój 3. cykl stymulowany tym razem lekarz kazał brać duphaston 2x dziennie po owulacji do czasu zatrzymania miesiączki. Obecnie jest mój 28dc i od trzech dni boli mnie brzuch jak na okres, ale krwawienia brak. W 26dc test negatywny. Standardowe cykle mają 28-29 dni. Do kiedy powinnam brać w takim razie tabletki?
Prosze zrobic badanie beta hcg. Jesli jest ujemny moze Pani odstawić. Jesli jest dodatni- prosze kontynuować. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Koneczna
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Wydaje mi się, że mam ginekomastię (powiększyły mi się sutki, w dotyku są trochę twarde i obolałe). Początkowo zmiany dotyczyły tylko sutka prawego, potem też lewego. Obecnie prawy zaczyna się jakby normować (nie jest obolały i zmniejszył się), natomiast lewy wciąż pozostaje zmieniony. Pierwsze…
- Mam pytanie o wlewki BCG do pęcherza. Czy podczas kuracji 6 tygodniowej inni domownicy przebywający w mieszkaniu, są narażeni na jakieś zarażenie prątkami które są używane w tej kuracji. Pozdrawiam
- Mój mąż (57l) ma rozpoznany wtórny nowotwór złosliwy otrzewnej i przestrzeni zaotrzewnowej. Jakie są rokowania przy takiej diagnozie.
- Czy w 6tyg 1d ciąży , gdy jest spory pęcherzyk ciążowy a niewidoczny zarodek możliwe jest jeszcze pojawienie się jego? Czy raczej oznacza to puste jajo?
- Przeszłam rekonstrukcję acl, następnie wycięcie zrostów i dwa miesiące temu czyszcenie kolana łącznie z graftem acl z powodu utrzymujacego się stanu zapalnego i braku wyprostu i zgięcia. Kolano polepszyło zakresy. Brakuje z 2° do wyprostu i jest prawie pełne zgięcie. Po rekonstrukcji pojawił…
- Czy lekarz pierwszego kontaktu moze wypisac medikinet w sytuacji gdy mój psychiatra przeszedł na emeryture ? Nawracaja objawy coraz bardziej i zaczynam miec psychodzy
- Moje pytanie jest następujące: czy są jakieś leki które mogę zażywać przy stłuszczeniu wątroby (ostatnio wyszło na USG że mam takowe) , oczywiście zacząłem stosować się do diety ale mam również szereg innych problemów z układem trawiennym takich jak - zgagi , refluks ,nadmierna ilość gazów w…
- Czy wynik może świadczyć o insulinoopornosci? Insulina: na czczo 13uU/ml, po 1 h 150 uU/ml po 2 h 140uU/ml, glukoza na czczo 92, po 1 h 202, po 2 h 108. Kobieta 24 lata
- Czy wynik może świadczyć o insulinoopornosci? Insulina: na czczo 13uU/ml, po 1 h 150 uU/ml po 2 h 140uU/ml, glukoza na czczo 92, po 1 h 202, po 2 h 108. Kobieta 24 lata
- W maju okolice krocza mialy kontakt z dziwna substancja ciezko mi okreslic co to bylo ale woń cos pomiedzy potem moczem a tanim alkoholem. Po niedlugim czasie maxymalnie kilka dni zaczalem odczuwac swiad oraz delikatne pieczenie przy oddawaniu moczu. Przy okazji zauwazylem ze pojawily sie niewielkie…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.