Stany zapalne/ Grzybicze

6 odpowiedzi
Witam.
Minęło dokładnie 13 miesięcy od porodu niby wszystko ok. Ale mam nawracające się stany zapalne, a nawet grzybicze ciągłe upławy, albo tak zwane grudki wydobywające się z okolic intymnych, do tego świąd. jednak nie wydzielają się żadne nieprzyjemne zapachy a to co leci jest w kolorze białym. Za każdym razem chodzę do ginekologa stosuje antybiotyki wg instrukcji problem znika na jakiś czas a potem się pojawia raz bardziej obficie innym razem nie. Do tego dochodzą już bóle podobne do tych miesiączkowych. A co do cyklu jest regularny. Co mam zrobić w takim wypadku?
Pozdrawiam
Witam !
Niestety nie jestem w stanie w sposób kompetentny , bez badani, poradzić Pani ; prszę zastanowić się ze swoim lekarzem czy nie warto wykonać mykogramu ( tj posiewu na grzyby) ; ewentualnie innych badań bakteriolog-wirusolog
pozdrawiam Jacek Domaranczyk

Witam
Przede wszystkim obowiązuje również leczenie partnera,nie wiem ,czy takie było zalecone.
Konieczna dobra osłona w przypadku antybitoykoterapii-doustna i dopochwowa
Nie wiem jakie leki pani brała.Z całą pewnością jest to do wyleczenia..
Poza tym warto okresowo wspomagać organizm tabletkami zawierającymi naturalną florę bakteryjną pochwy np INVAG lub Lactovaginal
W przypadku dokładnego wyjaśnienia problemu zapraszam na wizytę
Pozdrawiam
Konieczna wizyta u ginekologa i leczenie nawracających grzybic, wykonanie wymazu z pochwy.
Może być to postać przewlekłej grzybicy - leczenie przez 6 miesięcy np preparatem Trioksal plus leczenie partnera, dodatkowo probiotyki miejscowo i ogólnie
Witam Panią, sugeruje diagnostykę u lekarza specjalisty.
Dzień dobry, przyczyn Pani problemów może być bardzo wiele. Nie jesteśmy w stanie droga elektroniczną ustalić powodów Pani schorzenia. Zapraszam na wizytę.