stan zapalny pecherza po miesiączce

1 odpowiedzi
Witam od lipca zmagam się z zapaleniem pęcherza. Mam 30 lat stało się to po współżyciu z mężem na drugi dzień dostałam silnego bólu jakby coś pękło mi w brzuchu następnie krwiomocz i wizyta w szpitalu tam dostałam tylko nospe i fulargine z uwagii na przebytą poantybiotykowa biegunke wywołaną clostridium w kwietniu tego roku nie dostałam antybiotyku. Przez cały lipiec chodziłam z bolącym pęcherzem dopiero w sierpniu gdy stan się pogaraszał zażyłam azitrox 6 tab. Na szczęście nie dostałam biegunki ale objawy pęcherza nie ustąpły zbytnio. Teraz jestem tydz po miesiączce i odczuwam silne parcie na pęcherz i ból w dole brzucha, byłam tez u 2 ginekologów którzy po badaniu usg twierdzą że jest wszystko w porządku ze strony narządów rodnych.Co mam robić antybiotyków nie bardzo wolno mi przyjmować...a te objawy w wiekszym lub mniejszym stopniu się powtarzają...słyszałam o autoszczepionce też czy to dobra metoda pozbycia się zapaleń?
Dzień Dobry, autoszczepionka w Pani przypadku raczej nie jest najlepszym rozwiązaniem. W świetle faktów przez Panią opisywanych zalecałbym wykonanie cystoskopii pęcherza moczowego.