Sprawa wygląda tak przebywam na terenie Niemiec i z bólem kręgosłupa udałem się do ortopedy,ból biod

14 odpowiedzi
Sprawa wygląda tak przebywam na terenie Niemiec i z bólem kręgosłupa udałem się do ortopedy,ból biodra,krzyża, dretwieje mi noga do samej stopy boli brzuch i jądra. .. doktor zrobił zwykle zdj i powiedział że wszystko ok ale przepisał mi jakieś tabletki i BLOKADY po miesiącu brania tego nadal nic nie przestało mnie bólec wręcz przeciwnie boli mocniej... nie boli gdy wezmę Ketonal to 5godz jest ok mogę pracować. Dziś byłem na wizycie mówiłem mu ze nadal mnie boli i żeby mi tomograf zrobił to powiedział że na zdjęciu zwykłym nic nie widzi i że wszystko jest dobrze i dał mi skierowanie na gimnastyka ortopedie i powiedział że mięśnie są zastałe i stwardniale żeby je rozruszac a ja w pracy się dość na nockach nagimnastykuje przez 8h nie jestem lekarzem nie mam wiedzy na ten temat ale wydaje mi się że ten lekarz to kiepski jest, wystarczy poczytać na internecie i co nie co wiadomo proszę o kontakt ze specjalistą z Rzeszowa który by mi mógł pomóc jakoś choć by telefonicznie... dzieki
Dzień dobry, jeżeli chodzi o Rzeszów to polecam Tomasz Tittibger i Rafał Słoniak

Dzień dobry,
Proszę poszukać w swojej okolicy osteopate. Myślę że upora się z Pana problemem.
Pozdrawiam
Witam
proszę znaleść w swojej okolicy fizjoterapeutę lub/i terapeutę manualnego.

Pozdrawiam
Dzień dobry. Telefonicznie nie da się pacjenta zbadać, a tym bardziej leczyć. Musi się Pan zapisać na konsultację do specjalisty zajmującego się leczeniem patologii kręgosłupa. Pozdrawiam
celowe badanie NMR
Witam,
Prosze o kontakt z fizjoterapeuta/terapeuta manualnym w swojej okolicy. Lekarzowi napewno chodzilo o cwiczenia rehabilitacyjne konkretnie dobrane do pana schorzenia. Codzienna praca niewlasciwe nawyki nie maja nic wspolnego z poprawa stanu zdrowia.
Pozdrawiam
Polecam Sławomir Morzycki, tj okolica Rzeszowa ale na pewno pomoże
Proszę udać się jednego do polecanych fizjoterapeutów z Rzeszowa. Pozdrawiam
Szanowny Panie.
Przede wszystkim badanie neurologiczne musi być wykonane, sprawdzające odruchy głębokie (kolanowe, skokowe i podeszwowe), czy są obecne i symetryczne, czy występują zaburzenia czucia, czy stwierdza się dysfunkcję i osłabienie jakiejś grupy mięśni. Nie proponuję rehabilitacji na podstawie samego RTG przy Pana objawach. Wskazane wykonanie RM kręgosłupa lędźwiowego. RTG pokazuje ogólnie krzywiznę kręgosłupa oraz wysokości trzonów i przestrzeni międzykręgowych, nie wyklucza przepukliny dyskowej. Tak więc proszę przy tych objawach nie zaczynać od rehabilitacji. Pozdrawiam
Witam Pana !
Opisuje Pan dolegliwości bólowe w zakresie okolicy krzyżowo-lędżwiowej z zaburzeniami czynności nerwów rdzeniowych. Przyczyn tych dolegliwości może być kilka i dlatego tak ważną sprawą jest rozpoznanie ich przyczyny. Przed podjęciem leczenia, które powinno być planowane , skojarzone i systematyczne, należy jak najbardziej ustalić potencjalną przyczynę występujących dolegliwości. Proszę uważać na proponowaną niefrasobliwą "rehabilitację". Wykonanie badania NMR jest wskazane, pomimo prawidłowego obrazu radiologicznego. Pozdrawiam Jacek Kawecki
Witam!
W pierwszej kolejności należało by wykonać badanie MRI, a następnie udać się do dobrego terapeuty.
W okolicach Rzeszowa przyjmuje fizjoterapeuta - Sławomir Mokrzycki - wybitny specjalista w swojej dziedzinie.
Pozdrawiam,
Magdalena Dębińska
Faktycznie wydaje się, że potrzebuje Pan lekarza lub terapeuty, który bardziej wnikliwie przeanalizuje Pana dolegliwości celem doboru najlepszego sposobu leczenia. Z pana opisu wynika, że dotychczasowa diagnoza opiera się na zdjęciu rtg, nie ma mowy o szczegółowej analizie zachowania się bólu w różnorodnych sytuacjach i oraz ocenie Pana stanu zdrowia w ogóle...
Jeśli w dalszym ciągu szuka Pan pomocy, to proponuję telekonsultację w trakcie której będzie można szczegółowo omówić dolegliwości, przeanalizować objawy i określić dalszy tryb postępowania oraz możliwe sposoby leczenia na obecnym etapie. Telekonsultacje ze mną może Pan umówić w serwisie ZnanyLekarz.pl .
Dzień dobry,
Proszę udać się do fizjoterapeuty lub osteopaty. Powinni się uporać z bólem.
Pozdrawiam,
Patryk Wróblewski