Sposób na odmłodzenie cery

8 odpowiedzi
Witam, czy na cerę są leki lepsze niż zineryt?
Pozdrawiam
Pytanie nie zrozumiale. Leki sa dobierane indywidualnie w zakeznosci od wskazan .Zineryt nie jest sposobem na odmlodzenie.

Czasami takie pytania mnie rozbrajają... Kto Pani/Panu powiedział, że jest to lek na odmłodzenie cery? Szanowni pacjenci, nie stosujcie nigdy żadnych leków bez zalecenia lekarza. Każdy lek jest jednocześnie trucizną i w zbyt dużej dawce może zabić. Część ludzi nie zdaje sobie sprawy co biorą i na co dany lek działa i jakie może powodować skutki uboczne. Miałam już dziesiątki pacjentek używających kremów ze sterydami jako "świetnego kremu nawilżającego" - uszkodzenia skóry były nieodwracalne a leczenie uszkodzonej skóry sterydami trwało kilka lat. Zineryt jest lekiem przeciwtrądzikowym zawierającym antybiotyk i nie można stosować go samemu a pomysł użycia jako leku odmładzającego jest absurdalny. Po stosowaniu tego leku, jako skutek uboczny, może wystąpić: świąd, rumień, podrażnienie skóry, uczucie pieczenia, kłucia, suchość skóry, złuszczanie naskórka. Nigdy nie spotkałam się jednak z efektem odmłodzenia. Ponadto proszę pamiętać nikt nigdy nie wymyślił tabletek odmładzających, a wszystkie suplementy sprzedawane jako świetne środki tego typu to wyciąganie pieniędzy z kieszeni klienta.
Dzień dobry,
domyślam się, że chodzi o cerę trądzikową?- jest wiele dobrych leków zewnętrznych ale bez konsultacji trudno doradzić.
Leki jak sama nazwa wskazuje są po to aby leczyć określone choroby i jest ich mnóstwo.
Szanowna Pani

Zineryg nie jest lekiem na cerę, tylko antybiotykiem do stosowania miejscowego w trądziku grudkowo-krostkowym. Jak kaźdy antybiotyk miejscowy, nie powinien być stosowany jako jedyny lek ani też dłużej niż 6-8 tyg. Zalecam wizytę u dermatologa (jeśli ma Pani trądzik) lub u kosmetyczki (żeby dobrać pielęgnację do typu skòry).
Pozdrawiam!

Dr ARW
Z całą pewnością :) Zineryt to po prostu jeden z leków na pryszcze :)
Leczenie dobiera się odpowiednio do rozpoznania i ciężkości problemu. Proszę zgłosić się do dobrego specjalisty. Pozdrawiam. Katarzyna Kowalska-Górska
Oczywiście że tak podstawą leczenia trądziku są retinoidy