SPASTYCZNOŚĆ KOŃCZYN DOLNYCH...Jakub ...lat 4

7 odpowiedzi
Dobry wieczór.
Szukam rehabilitacji dla chłopca 4 lata z spastycznością kończyn dolnych...konieczny jest dojazd do chłopca -miejscowość WIERCISZEWO.
Czy może pan pomóc?
Proszę dać znać ,a omówimy szczegóły płatnośći...może może pan polecić mi kogos ,kto mógłby rehabilitowac tego maluszka.
Witam,
Niestety nie zajmuję się tak małymi dziećmi. Miejscowość, jeśli dobrze widzę też jest poza moim zasięgiem. Proponuję udać się do najbliższego ośrodka wczesnej interwencji dziecięcej. Tam znajdziecie terapeutów metody NDT Bobath lub Vojty, którzy będą w stanie PROFESJONALNIE pomóc Kubusiowi.

Witam. Czy chodzi o Wierciszewo koło Koszalina?
Szanowna Pani, niestety nie pomogę gdyż jestem ze śląska.
Witam,
Czy miejscowość Wierciszewo jest w województwie podkarpackim? Odnalazlem wiele miejscowości o tej nazwie.
Szczerze mówiąc syna powinna rehabilitować osoba specjalizująca się w fizjoterapii dziecięcej. Jeśli będzie to dojazd w okolicach Rzeszowa to będę mógł polecić odpowiednią osobę.
Pozdrawiam
Niestety nie znam nikogo w Państwa okolicy, ewentualnie mogę polecić kogoś ze Szczecina.
Witam,
Niestety nie jestem w stanie pomóc. Nie zajmuję się fizjoterapią dziecięcą i niestety nie mam nikogo do polecenia w Państwa okolicy...
Pozdrawiam
Mateusz Idzikowski
Dzień dobry,
to troszkę daleko jeśli chodziłoby o dojazdy z mojej strony, z Poznania... ;) ale jestem w stanie polecić koleżankę, bardzo dobrą fizjoterapeutkę z Koszalina z dużym doświadczeniem.

Jeśli byłaby Pani zainteresowana, mogę przesłać drogą mailową lub tel podać namiary. Poproszę tylko o maila.

kontakt@physioart .pl - bez spacji przed kropką

Czy próbowała Pani terapii lodem? Chłód bardzo dobrze sprawdza się w przypadku spastyczności, w Polsce stosuje się rzadziej, ale myślę że warto spróbować przed ćwiczeniami pomasować, ponacierać kostkami lodu co powinno dodatkowo rozluźnić spięte struktury.

pozdrawiam serdecznie i czekam na maila
Przemysław Jeziorski