Skuteczne usuwanie głębokich blizn potrądzikowych? Potrzebuję porady nt. skutecznego usuwania głębo

2 odpowiedzi
Skuteczne usuwanie głębokich blizn potrądzikowych?
Potrzebuję porady nt. skutecznego usuwania głębokich blizn potrądzikowych, nawet, a może tym bardziej za granicą.
Po wieloletnim leczeniu trądziku, w tym 3 kuracjami pochodną witaminy A, w koncu nadszedł czas na usuwanie blizn.
Przeszłam już kilka zabiegów mikrodermabrazji, a prze 2 ostatnie lata przeszłam 6 zabiegów laserem frakcyjnym, przed którym miałam zabieg podcinania blizn. Nadal blizny są mocno widoczne i chciałabym je zlikwidować lub bardziej spłycić.
Proszę o porady.
Dzień dobry, jedną z metod likwidacji blizn potrądzikowych jest minkronakłuwanie frakcyjne, przeprowadzone w odpowiednim schemacie. Ma na celu pobudzenie odbudowy, bez elementu uszkodzenia termicznego. Łączymy to z mocnym zluszczaniem, a także opracowaniem brzegów blizny za pomocą urządzenia emitującego plazmę , Plexr. Do tego dedykowane problemowi leczenie domowe.
Pozdrawiam

Blizny potrądzikowe to trudny i wymagający wielkiej cierpliwości problem.
Wymaga często serii zabiegów np RF mikroigłowej (5-7), peelingów średniogłęgokich , zabiegów z użyciem dermapena czy wspomnianego Plexr,
Propozycjia zabiegów powinna być poprzedzona bezpośrednią konsultacją,
Pozdrawiam, Katarzyna Mudel