Skurcz oka

3 odpowiedzi
Witam.
Gdy byłam nastolatką Okulistka stwierdziła u mnie skurcz oka, tzn. gdy patrze blisko oko przyzwyczaja się i kiedy spojrzę w dal widzę rozmazany obraz. Pani okulistka stwierdziła, że nie jest to uleczalne, a jednak ostatnio dowiedziałam się, że można coś z tym zrobić. Jest to bardzo męczące dla mnie. Jak Pani Doktor uważa, jest jakiś sposób na to? Chciałabym wiedzieć, czy mogę mieć jakąś nadzieję.
Z góry dziękuję za odpowiedz.
Tak oczywiście ,że jest na to leczenie- okularami akomodacyjnymi! Zapraszam do siebie do gabinetu okulistycznego na wizytę i do naszego optyka po wizycie gdzie takie okulary akomodacyjne możemy wykonać! Serdeczności!

Witam, problem wymaga dokładnego badanie okulistycznego. Dopiero po nim można spróbować pomóc pacjentowi. Pozdrawiam
Dziękuję za pytanie. Z tego co Pani opisała prawdopodobnie chodzi o skurcz akomodacyjny mięśni oka.
Rzeczywiście jest to trudne do leczenia. Wszystko zależy ile Pani ma lat w tej chwili i jaką Pani ma wadę wzroku.
Najlepiej byłoby oczy zbadać i zobaczyć jaka jest sytuacja w tej chwili. Przez internet będzie trudno zapoznać się z sytuacją.