skaza białkowa azs

6 odpowiedzi
Witam mam synka 4 miesiecznego u ktorego zaobserwowalam zmiany skorne na plecach recach nogach szczegolnie pachwiny duze zaognione czerwone plamy jestesmy na mleku nutramigen lgg1 dziecko myje i natłuszczam emolientami jednak nie widze zmiany pediatra kazal smarowac medidermem ale po nim dziecko krzyczy i jest rozdrażnione co w takiej sytuacji zrobić termin wizyty u alergologa 6,12,2016 czy to nie za późno?
Za późno konsultacja powinna być szybciej.

Prawdopodobnie trzeba włączyć mocniejsze preparaty przeciwzapalne stosowane zewnętrznie (recepturowe), ewentualnie leki p/histaminowe, mediderm może podrażniać skórę, jak jest duży stan zapalny, podobnie jak każdy inny dermokosmetyk, co do terminu wizyty to rzeczywiście trochę późno.
Nie widząc dziecka ,nie potrafię odpowiedzieć.
Wskazana szybka konsultacja u alergologa
Witam serdecznie,
Oczywiście, że za późno, gdyż dziecko cierpi.
Czy Pani dokarmia dziecko? Jeżeli tak powinna Pani równiez wylączyć niektóre pokarmy, gdyż mogą przechodzić z mlekiem do dziecka.
Ważnych jest wiele informacji.
Najlepiej udac się jak najszybciej do alergologa.
Pozdrawiam.
Piotr Niedziałkowski
Dziecku może pomóc też dermatolog.Jeżeli dziecko żle reaguje na Mediderm to warto spróbować inny emolient z apteki np Cetaphil MD.