Silny popęd

1 odpowiedzi
Witam, mam 26 lat, jeszcze nigdy nie byłem u seksuologa ani u psychologa, ale tym razem czuję, że muszę o coś spytać. Zacznę od tego, że jestem dość nieśmiały i nigdy jeszcze nie miałem dziewczyny ani nie współżyłem. Podejrzewam, że to chyba przez tą moją nieśmiałość i przez to, że jestem trochę nie do końca sprawny fizycznie - ale chodzę samodzielnie. Swoje napięcie seksualne rozładowywałem od czasu do czasu masturbacją (nie było to zbyt często - czasem raz na 3-4 miesiące, lub 2 razy w miesiącu). Z przyczyn światopoglądowych i moralnych nie chcę jednak w ten sposób się "zaspokajać" a potem mieć poczucie winy i wstydu przed samym sobą. Problem w tym, że czasami mam silny popęd seksualny i ochotę na seks. Nie mam dziewczyny ale tak jak powyżej napisałem, nie chcę już więcej zaspokajać się "sam" ani tym bardziej nigdy nie skorzystam z żadnych "usług". Jednakże są takie dni (oczywiście to nie jest codziennie), kiedy naprawdę czuję, że mam dużą ochotę na seks i silny popęd, i gdybym tylko mógł, oddałbym się w ramiona ukochanej dziewczyny... Wydaje mi się, że gdybym miał żonę, to kochałbym się z nią nawet kilka dni pod rząd codziennie albo chociaż dwa razy dziennie, starając się zapewnić jej niezapominane chwile.. Nie wiem, jak mogę rozładować to napięcie seksualne w inny sposób? Trening siłowy - siłownia ? Sport? Skupienie się na czymś innym? Psychoterapia?

Mam nadzieję, że to normalne u młodego, 26-letniego mężczyzny. Bardzo proszę o jakieś wskazówki i poradę, co z tym dalej zrobić. Jak sobie z tym radzić?
Witam. ochota na seks u młodego faceta lat 26 to coś normalnego. I jak to zmienić to będzie coś nie tak. Ja widzę tu inną sprawę - trudności w stworzeniu bliskiej więzi z kobietą. Tu może pomóc psychoterapia.Zaprasza. Piotr Ch.psycholog

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.