Są schorzenia i są pytania?

1 odpowiedzi
Pani Doktor wycięto mi torbiel jajnika laparosko. po prawej stronie o treści czekoladowej i to dobrze(czerwiec 2016). Proces gojenia jednak był powikłany - wyciekła treść ropna z pępka i spuchła pochwa po prawej stronie oraz otwarł się wcześniej wycinany i drenowany ropień po lewej stronie (najprawdop. też gruczoł Bart.marzec2016) Obecnie Sorowe Lekarki med. chcą abym spożywała dalacin c i Amoksiklav łącznie - czy warto? W posiewie pochwowym E- coli10.08.2016) Pani Doktor boli, ale ropień częściowo się wchłania odkąd stosuję dalacin c i chyba już nie jest tak duży aby mógł zainteresować zawodowo Chirurga, jednak z uwagi na laparoskopie czerwiec 2016, antybiotykoterapię Augmentin (2opakowania) lipiec 2016 i obecnie dalacin c sierpień 2016(dziś zaczynam drugie op. 4x300mg/dobę... trochę jednak się obawiam włączyć kolejne lekarstwo, które ulgę przyniesie raczej farmaceucie...CO ROBIĆ? Już głowa mnie boli... Pomijam fakt że na sorowej epikryzie mam macicę w przodopochyleniu a m. Chirurg Gin.( ma urlop) zawsze pisze że mam w tyłopochyleniu...Z braku zaufania do Sor.Gin. są pytania do Pani Doktor:1-czy od antybiotykoterapii pochylenie mogło się pozmieniać? ...nie wiem czy wierzyć w receptę sorową po tej epikryzie? Dalacin C stosuję, ale czy ten Amoksiklav włączyć to się waham...2-czy wolno łączyć te leki? Dziękuję i Serdecznie pozdrawiam. Pacjentka.
Witam,
czy ktokolwiek pobrał jakikolwiek posiew z którejkolwiek rany? to pytanie podstawowe. Bo przyjmowanie "w ciemno" takiej ilości antybiotyków i tak długo jest nierozważne.
Zalecam wizytę u zaufanego ginekologa i postępowanie zgodne ze sztuką.

nie, pochylenie macicy nie zmienia się z powodu antybiotykoterapii.