Ruszała mi się górna jedynka, dwójka i trójka. Stomatolog założyła mi tymczasową szynę, ponieważ nie
Ruszała mi się górna jedynka, dwójka i trójka. Stomatolog założyła mi tymczasową szynę, ponieważ nie mogłam wziąć urlopu , żeby je wyrwać i założyć protezę. Jak długo można nosić szynę i czy nie można założyć taką szynę na stałe.
1 odpowiedź
Witam, wszystko jest uzależnione od ogólnego stanu zębów i przyzębia.Proponuję najpierw wyleczyć chorobę przyzębia i spojrzeć na uzębienie jako całość . Pozdrawiam Anita Małysa
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

