Rezonans magnetyczny

10 odpowiedzi
Mam pytanie odnośnie kolana prawego.Na pograniczu łąkotkowo--torebkowym rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej niewielka przestrzeń płynowa średnicy około 6mm-torbielka po przebytym uszkodzeniu pogranicza łąkotkowo--torebkowego? Więzadło krzyżowe przedni,tylne oraz obydwa poboczne o zachowanej ciągłości,minimalne pasmo obrzękowe wzdłuż części głębokiej MCL. Dodarkowo ku tyłu od przebiegu MCL na poziomie przyczepu ścięgien gęsiej stopki widoczna kolejna niewielka zmiana płynowa średnicy około 8mm-odcinkowe poszerzenie kaletki scięgien gęsiej stopki? ślad obrzęku w sąsiedztwie.
Proszę zgłosić się do ortopedy. Z tego badania wynika, że najważniejsze więzadła w kolanie są nieuszkodzone.

Witam. Nie jestem ortopedą. Proszę o radę pytać ortopedę.
Konieczne leczenie przez Ortopedę.
Proszę udać się do lekarza ortopedy.
Kolano leczy ortopeda. pozdrawiam
Nie sformułował Pan/Pani pytania. Sądząc po opisie badania, który został zamieszczony chodzi o o sprawę ortopedyczną. Proszę zwrócić się z tym problemem do ortopedy. Pozdrawiam serdecznie!
NIe jestem ortopedą. To pytanie do Ortopedy.
Dzień dobry,

Niestety nie zajmuję się traumatologia i ortopedią, należy udać się do ortopedy wykonującego artroskopię.
A pytanie znajduje się gdzie? Po interpretację opisu proponuję udać się do wytrawnego ortopedy;)
Witam serdecznie.
Nie zajmuje się ortopedią na co dzień dlatego nie jestem w stanie rzetelnie ustosunkować się do przedstawionego wyniku badania.
Pozdrawiam,
Michał Kuklo