rehabilitacja po udarze

3 odpowiedzi
Dzień dobry,
moja mama miała udar mózgu. W dniu dzisiajeszym zostanie wypisana do domu po prawie 3 tygodniowym pobycie. Mama głównie leżała choć czucie w nogach jest bo potrafi wstać i kawałek przejść. Lekarz zalecił rehabilitacje ruchową i stąd moje pytanie - czy podjęłby się Pan rehabilitacji mojej mamy w warunkach domowych i to mozliwei jak najszybciej??? Jaki byłby koszt takiej wizyty??? Dodam że kontakt z mamą jest ograniczony ale mama reaguje na polecenia. Jeśli nie to czy mógłby mi Pan ewentualnie kogoś polecić. Z góry dziękuje i pozdraiwam
Tak prowadzę rehabilitacje po udarową w warunkach domowych. Jednak udar mózgu to z punktu widzenia terapeutycznego trudna i skomplikowana jednostka chorobowa. Przed podjęciem się terapii, która często bywa długoterminowa muszę zbadać i ocenić pacjenta. Proszę o kontakt telefoniczny, nie mogę podać tu numeru telefonu ale jest ogólnodostępny w internecie. Pozdrawiam

Witam. Oczywiście że sie podejmę terapii. Koszt w zależności od miejsca dojazdu. Proszę znaleźć do mnie numer tel, bo tu nie mogę podać i skontaktować sie ze mną. Pozdrawiam Krzysztof Piotrowski
Dzień dobry!
Możliwość rehabilitacji domowej oraz koszty zależą od lokalizacji. Proszę o adres, będę mógł podać szczegóły. KM