Refluks, trudny przypadek

1 odpowiedzi
Witam, mam problem na który żaden lekarz nie może mi pomóc, może dostanę odpowiedź od Pana .Parę lat temu dostałam bardzo silny ból w łydce, poszłam do lekarza i zrobiono mi USG dopplerowskie, które wykazało cechy niewydolności zastawek ujścia odpiszczelowego z refleksem III stopnia.Poza tym w obrębie żył powierzchniowych i głębokich nie wykazano zakrzepicy ani refleksów. Lekarz prowadzący skierował mnie na zabieg wyciągnięcia żyły stripping żyły odpiszczelowej miniflebectomia.Po zabiegu rozpoczął się mój problem , w łydce w miejscu wyrwania żyły czuję kłujący ból co jest powodem drętwienia nogi a szczególnie dwóch palców od nogi ( najbardziej drugi i trzeci palec ). Największe drętwienie i sztywnienie nogi czuję gdy siedzę, przy chodzeniu jest trochę lepiej, lecz gdy dłużej chodzę wówczas noga jakby zostawała w tyle i sztywnienie. Moje dolegliwości są bardzo dokuczliwe i jestem bezradna, piszę do Pana Doktora z nadzieją , że może dostanę jakieś wskazówki, bo lekarze u których byłam powiedzieli mi że to już tak będzie . Pozdrawiam i proszę o radę, z góry dziękuję.
Na podstawie opisu, bez badania klinicznego i usg doppler trudno coś wiążącego powiedzieć. Dolegliwości nie są typowe dla choroby żylnej, być może przyczyna dolegliwości była inna a żylaki jedynie maskowały obraz. Zapraszam na konsultację bo tylko w ten sposób mogę dokładnie ocenić sytuację.